Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a sport siker miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a sport siker miért nem imponál annyira a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Testalkatilag nem vagyok egy izmos kigyúrt, inkább magas vékony srác...de majdnem 10 éve karatézom (most 20 éves egyetemista vagyok), több versenyt is nyertem (nemzetközi, országos bajnokság stb..) és végre elmondhatom, hogy fekete öves vagyok, de ez úgyveszem észre nemigazán érdekli a lányokat..

Más sportágakból, ha ilyen eredményei vannak valakinek azért azt jó pontnak veszik...vagy már tényleg csak a kigyúrt srácok jönnek be?!



2015. jún. 21. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pakolj fel!
2015. jún. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy nem túl népszerű sport. Nincsenek közvetítések, és nincs nagy rajongótábora. Épp ezért kevés benne a pénz és még kevesebb az itt elért eredményekkel járó hírnév. A csajok meg nagyon jól tudnak játszani a hírnév kártyával: lehet villogni a barátnők előtt vele, jól esnek nekik az irígykedő pillantások. Ez nem az izomról szól.
2015. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Mert ez a TE sikered. Nem azért kell csinálnod, hogy mások megtapsoljanak, hanem mert magadnak akarsz bizonyítani, hogy képes vagy valamire.


Te sem ájulnál el, ha valaki szeretné a saját hobbiját. Hisz az övé, normális, hogy szereti.

2015. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

#3-as:

Értem én, csak ha pl. focista lennék és ott futnék be egy ilyen nagyobb karriert akkor biztos odáig lenne "értem" több lány is...erre akarok kilyukadni...

2015. jún. 21. 22:22
 5/13 anonim ***** válasza:
szia magasvékony!
2015. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az a baj, hogy csak erről tudsz témázni, az emberek 99%-a pedig pont leszarja, hogy fekete öves vagy. Értem én, hogy neked ez célod volt és elérted, és király, de ezt a többség pont leszarja.
2015. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aki a focistákkal villog, az is csak azért van velük, mert focisták. Ha te is csak "kitűző" akarsz lenni, válts divatosabb sportra.. Ha párt keresel, akkor viszont ne azok között nézelődj, akik fel akarnak használni.
2015. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Mumusan ***** válasza:
Én a helyedben a küzdősportot űző csajok között keresgélnék párt.
2015. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne haragudj, hogy ismeretlenül leszóllak, de nagyon gáz vagy...

Remélem, kamuzol, és közöd nincs a karatéhoz.

Én is karatéztam, egy tradicionális ágat, igaz, én nem tettem le a dan vizsgát, mert nem érdekelt se a verseny, se a külsőségek, sok év után is ugyanaz "fehér", a dojóban igencsak elhasználódott, szétkopott, kissé megsárgult övem volt, az övvizsgáimtól függetlenül.

Magamért csináltam, a karate öröméért, a szellemiségéért. Tudod, amikor az öklöd véres a makiwarától, az alkarod kék-zöld a blokkoktól, a combizmod véraláfutásos, és a sok rúgástól kőkeményre begörcsölt, a hasfalad ég, szúr, hasít, mert nem jól végtél egy ütést, akkor k**vára az a legutolsó, amire gondolsz, hogy jaj, ez tuti bejön a buláknak.

Te nagyon rossz úton jársz. A karatéval nem szoktunk "villogni". Ha villogni akarsz, menj ememázni, vagy boxolni...

2015. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ez nagyon szuper egy darabig én is űztem ezt a sportot!Légy rá büszke.Könnyen le tudtad tenni a feketeövet?Melyik egyesület?
2015. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!