Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a sport siker miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a sport siker miért nem imponál annyira a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Testalkatilag nem vagyok egy izmos kigyúrt, inkább magas vékony srác...de majdnem 10 éve karatézom (most 20 éves egyetemista vagyok), több versenyt is nyertem (nemzetközi, országos bajnokság stb..) és végre elmondhatom, hogy fekete öves vagyok, de ez úgyveszem észre nemigazán érdekli a lányokat..

Más sportágakból, ha ilyen eredményei vannak valakinek azért azt jó pontnak veszik...vagy már tényleg csak a kigyúrt srácok jönnek be?!



2015. jún. 21. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért érdekelné ez őket ? Ezt én sem értem. A nőket a külső és a vagyon hozza lázba, semmi más.


A többi sportból érkezőket pedig azért preferálják mert azok általában jól néznek ki: Pl.: vízilabdások, kajakozók, stb.

2015. jún. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez a szomszéd nője mindig zöldebb effektus.


Ha vízilabdáznál akkor azt látnád, hogy a nőknek bezzeg a küzdősportosok kellenek.


A megoldás az, hogy olyasmivel próbálsz csajozni, ami önmagában édeskevés, és amikor azt látod, hogy a vízilabdás haver hármasával viszi haza a csajokat, akkor arra gondolsz, hogy a sport az oka, pedig valószínűbb, hogy csak jóképűbb, jobb a dumája, több a zsetonja, etc, és ha ő karatézna, akkor is hármasával vinné haza a nőket

2015. jún. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Böszme kollégának igaza van!

Egy sportot azért űz az ember, mert tetszik neki, tud azonosulni a szellemiségével, stb. Nem azért, hogy más embereknek mutogassa az izmait, meg mondjuk az érmeket otthon.

Azért azt nem hiszem el, hogy egy "váó"-t nem kaptál még soha, amikor ez szóbakerült...

2015. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!