Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Futsalban még lehet esélyem,...

Futsalban még lehet esélyem, vagy kiöregedtem?

Figyelt kérdés

Helló!

Hát rendes labdarúgásban nem igazán voltam nagy tehetség, most 19 évesen gondolkozok a futsalban....lenne még ott esélyem? (pl. hogy bekerüljek a korosztályos válogatottba majd stb?!)

Illetve Pesten nagyobb csapatoknál (pl. Fradi stb.) el lehet kezdeni a futsalt? (kapus poszton szeretnék játszani)

Előre is köszi a válaszokat!



2015. jún. 15. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos 19 évesen nem hiszem hogy lenne esélyed a válogatott szintre eljutni. Amatőr bajnokságokban próbálkozz, ha ott kimagaslasz akkor jöhet a profi. De előbb kellett volna.
2015. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

2-esnek igaza van, hamarabb kellett volna kezdjed. Bár ha valami "Mennyei Megyei" - Ben kezded el, esetleg felfigyelhetnek rád, és feljebb kerülhetsz. Rendes nagyfociban is vannak olyan mai világsztárok (na jó, nem Messi meg cr7), akik a te korodban, vagy még később kezdték,lásd a Sevilla ( mostmár AC Milan) csodacsatárja,Bacca.


Szó ami szó, már nem leszel egy teremfocis Neuer...

2015. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát csak egy olyan szintre szerettem volna eljutni, hogy ebből megélhessek, de akkor az már sajnos esélytelen...:/

2015. júl. 15. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!