Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy randi alkalmával elmentetek a másikhoz, mégse szexeltetek?

Figyelt kérdés
Miért? Csalódottak voltatok?
2015. dec. 24. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem ilyen még nem volt.
2015. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Volt, én mondtam, hogy ne, ronda volt a lány melle :(
2015. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt, persze. Még a legkoraibb szakaszában az ismerkedésnek- pl az első szerelmemmel egy hónapig járkáltunk egymáshoz, mire először lefeküdtünk, pedig egyikünk sem volt már szűz. Azóta erről már leszoktam, de alapvetően úgy állok a kérdéshez, hogy nem számolgatom, mikor, hányadik randin, és nem teszem kötelezővé, hogy ha egyikünk lakásán vagyunk, akkor ott mindenképpen kamatyolni kell. Amikor úgy érezzük, hogy szeretnénk, hogy kívánjuk, hogy a feltételek adottak, ésatöbbi. Párkapcsolaton belül meg gondolom evidens, hogy nem feltétlenül minden egyes találkozáskor kell szexelni (már ha elég gyakran találkozik az ember a párjával, ugye).


Nem voltam csalódott, egyik ilyen alkalommal sem. Ez így volt jó, ahogy.

2015. dec. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan. A párommal még nagyon a kapcsolatunk elején voltunk elmentünk sétálni de rossz volt az idő pont arrafelé sétáltunk amerre ő lakik így felmentünk hozzá. Rémesen kívántam szerintem ő is engem de pont menstruáltam nem tudtam hogy viszonyul a dologhoz így nem történt semmi pedig még együtt is aludtunk. Csalódott nem voltam tudtam hogy ami késik nem múlik :)
2015. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt.

Nem tudom miért. Korábban mondta milyen szép, csinos vagyok szóval nem ez lehetett a gond. Egész egyszerűen nem kezdeményezett. Én lányként nem akartam az 1. szexet kezdeményezni.

Csalódott voltam, minden feltétel adott lett volna a szexhez.

L

2015. dec. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt. Fiatal voltam még mikor megismertem a barátom és várni akartam a szexel. Ez nem jelenti,hogy nem értünk egymáshoz De a kapcsolatunk elsõ 2 éve szexmentesen telt.

19/L

2015. dec. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt, távkapcsolatban voltunk és nyilván nem egy délutánra mentem le, náluk aludtam.Valószínű volt, hogy nem lesz semmi, de azért felkészültem rá, hátha mégis, de megállított, mikor túlságosan közeledni kezdtem.Nyilván zavart, de utólag jobban örülök, hogy nem adta olyan könnyen magát.
2015. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Igen, mikor fiatalabb voltam nem akartam elsietni a barátom se főleg hogy ő fiatalabb is volt pár hónappal és nem is volt olyan felvilágosodott mint én nem akarta ő 18 éves kora után akarta elveszteni én meg 16 körül aztán lett egy új barátom akinél mikor fel mentem másodjáea hozzá ujjazást kaptam csak pár hónappal utánna feküdtem le vele és azóta is együtt vagyok vele (sokkal hamarabb vesztettem el mint terveztem de nem bántam hiszen szerintem bizalom függő hogy mikor érdemes)



L

2020. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!