Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randi is megvolt! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randi is megvolt! Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Randiztam egy nagyon kedves, rendes sráccal. Eddig még se kézenfogvaséta, se csók... csak arra utaló mondatok, hogy ez hosszútávú, és komoly kapcsolatnak indul. :) Szerintetek a harmadik randin én lépjek? Vagy mit hogyan? Azért kérdezem, mert eddig csak olyan randim volt, amin már a elsőn egyértelmű volt, volt csók is. Ez így elbizonytalanít. :)

Köszönöm a válaszokat.

21L, 25F.


2015. dec. 23. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, most az a baj, hogy első randin nem akart megdugni. Ha meg meg akart volna, akkor itt szidnád a pasikat, hogy milyen ro**dékok.
2015. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem. :) Nem fogok sírni nyugi :D
2015. dec. 23. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd rá a dolgot!
2015. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan léphetsz te...

pl séta előadod h fázik a kezed hátha veszi a célzást h megfogja... :D

Csók elköszönésnél hopp félrecsúszik a puszi hátha veszi alapot h vissza kellene csókolnia, közben ölelés :)

Szerintem ezek romantikus dolgok is egyben :)

24/F

2015. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kb a 10.randin csókolt meg a barátom.èn is turelmetlen voltam már, de utólag tök mindegy,elèg régóta együtt vagyunk azóta.

míg volt olyan akivel 1.randin csókolóztunk, 1 honapig voltunk egyutt..:)

2015. dec. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!