Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha megvolt a második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha megvolt a második randi és a srác ezután is csak kéntnaponta ír?

Figyelt kérdés
Talákozni kb 1 hónap múlva fogunk
2015. dec. 23. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normális. Miért nem tőle kérdezed meg, hogy most akkor mi van?
2015. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kérdezzek rá :/
2015. dec. 23. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Én meg azt nem értem mi a fenének kellene naponta 5x beszélni:/ Bele is őrülnék!

Tessék, csak azért írom hogy tudjátok nem csak a ti verziótok az aranyköpés, miszerint a friss kapcsolat elején, vagy már a randiknál is aktív seggnyalást kell e végezni! Mert nem!

2015. dec. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Estienne ***** válasza:
A másik nap másnak ír :D Bocs :D
2015. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen tervei lehetnek veled a jövőre nézve.

Havi egy találkozó édeskevés, és valami azt súgja nekem, hogy pl. a negyedik randit is egy hónappal később fogja követni az ötödik. Nem hiszem, hogy ez neked annyira jó.

2015. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kint dolgozok, háromhetente megyek haza kb.
2015. dec. 23. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ne csináld már! Megvan a telefonszáma? Hívd fel, és kérdezd meg, hogy:

Szia! Holnapután találkozunk?


Ha azt mondja, hogy nem, rokonlátogatás, kutyafüle, karácsonyos mizéria, az még ok, belefér, de akkor kérdezd meg, hogy vasárnap? Ha az se jó neki, akkor sanszos, hogy felejtős - ha csak nem dolgozni fog és azért nem ér rá.

2015. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!