Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú nem keres randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem keres randi után, akkor nem érezte velem jól magát?

Figyelt kérdés
Utána egyből írt, hogy jó volt velem lenni meg a találkozáson is kérdezte, hogy találkoznék-e vele mégegyszer, mondtam, hogy igen, de azóta nem keres. Mit ronthattam el? Ez 3 napja volt.
2015. dec. 22. 00:24
 1/6 RRR ***** válasza:
50%

te semmit

csak a fiú egy bunkó

vagy történt vele valami

2015. dec. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A.R. ***** válasza:
Semmit, azt várja, hogy te írj neki mert szeretné azt érezni, hogy te is akarod ezt igazán. Simán az egóját akarja simogattatni. Ha akarod írj rá és szard le, hogy nem a lány dolga és essetek túl ezen.
2015. dec. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy több lyukra játszott...
2015. dec. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egész életemben csak romantikus, mélyérzésű ffiakat vonzottam be, többször indult előbb meg érzelem felém a másikban, mind forditva, de mindegyik félénk , teszetosza, bizontalan volt, nem ilyen megkeresős.ami amugy sokszor nem jó a kapcsolat kialakulása szempontjából, tehát nem az ellen beszélek, aki felvállalja magát férfiasan és lép.de nem igaz a sztereotipia, hogy ha nem keres, nem érdeklem. egyébként én is hasonló vagyok, és nehezen nyitok, nehezen teszek lépést , miközben odavoltam értük. szóval sokféle oka lehet.
2015. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy több lyukra játszott...
2015. dec. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#7 Te ki vagy?:O


Megint előjött a skizofréniám,vagy mi a fax...?:D

2015. dec. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!