Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt rajtam kívül olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt rajtam kívül olyan fiú vagy lány aki az első csók uán úgy érezte magáról, hogy nagyon béna volt?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, de belejössz, ne aggódj :D
2015. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 boombaby válasza:
Én úgy csókolóztam először,hogy azt hazudtam hogyk korábban már egy csomószor csináltam.Szóval csók után is magabiztos voltam,hogy hát ez csak egy volt a számtalan közül,de valójában tudtam hogy sokat bénázhattam,de belejön az ember,mint később mindenbe
2015. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kendrazoltan ***** válasza:
Elsőre még szerintem soha senkinek semmi nem ment simán...így szerintem a kérdésedre a válasz: szerintem kb mindenki ;)
2015. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az első csókot nem is akartam, meglepetésként ért. Barinőkkel császkáltunk a városban az egyik pasi elhívott sétálni, akit nem ismertem sosem korábban, a nevét is akkor tudtam meg és séta közben megcsókolt. Lehúzódtam és nem is volt jó, reagálni nem volt időm. :D Így "béna" voltam, de azóta eltelt lassan 7 év és ma már csak kacagok rajta.
2015. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elhúzódtam*
2015. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem mertem csókolózni,tisztára paráztam tőle.Aztán egyszer egy házibuliban a sötétben megcsókolt egy srác.Teljesen szerelmes lettem abban a pillanatban,nem bírtam aludni se,másnap mikor meg megláttam napfényben,azt hittem elájulok,baromi ronda volt.
2015. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!