Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen szöveggel írjon rátok egy fiú aki a képe alapján tetszik nektek és akivel vannak közös ismerőseitek?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy valaki nem ír vissza alapból egy idegennek stb.

Előre is köszi a választ:)



2015. dec. 12. 18:01
 1/1 anonim válasza:

szerintem egy ilyen helyzetben jobb lenne inkább megkérned valamelyik közös ismit, hogy mutasson be titeket egymásnak. ilyen esetekben én sem szoktam vissza írni. de az is egy jó módszer lehet, ha az indító szövegben az egyik ismerősre hivatkozol+ valami semlegesebb indok. esetleg ilyesmik:

-szia, láttam rólad meg Lilláról egy közös képet és nagyon szimpatikusnak tűntél

-szia, Balázs haverja vagyok. úgy tudom, hogy ti sokat szoktatok beszélgetni. hamarosan szülinapja, tudnál esetleg segíteni ajándék ügyben?

-hali, Zsani azt mesélte, hogy te segítettél neki matekból. tudnál valamikor nekem is? :(

rám pont pár napja írt egy pasas aki afelől érdeklődött, hogy kolis vagyok-e és hol.. hülye lettem volna megmondani, még a végén kiderül h valami pszichopata és üldözni kezd (nem volt közös ismink sem) :'D ><"

2015. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!