Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire jellemző, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy egy huszonéves fiú akár hónapokat vár egy lányra?

Figyelt kérdés

Nagyon sokára tudok megbízni emberekben, akár hónapokig is tarthat.

Addig persze nem vagyok "kiskirálylány" aki csak várja a sültgalambot, ha az első lépés már megvolt, akkor szívesen keresem én is az illető fiú társaságát, az ismerkedésben teljesen meg volna a kölcsönösség, viszont a bizalomhoz, a szerelemhez, és a fizikai kontakthoz nekem sok idő kell. A hideg kiráz a gondolattól, hogy 1-2 találkozás után megöleljek, megcsókoljak valakit.

Az átlag korombeli fiúk mennyire hajlandóak így várni hetekig, hónapokig?

21L


2015. dec. 9. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani, ez személyenként változik.
2015. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenre max egy lány képes,várni ha igazán szerelmes,fiúktól ilyen nem várható szerintem
2015. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Huszonéves fiúknak nincs türelmük általában várni, ezzel elüldözhetőek,harmincas korosztályban tapasztaltam ilyet, sőt, velük inkább ez a viselkedés vezet komoly érzésekhez, persze biztos akad kivétel. 26N
2015. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én például ugyan ilyen vagyok fiúban mint te, és pont huszonéves is vagyok. Biztos van még rajtam kívül is hasonló, szóval nem lehetetlen találni.
2015. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a normális emberek megértenék. Viszont szerintem ezt már az elején kommunikáld le, mert ha egy srác ezt nem tudja rólad és próbálkozik, de te emiatt visszautasítod, akkor azt fogja hinni, hogy nem vonzódsz hozzá, nem akarsz semmit, és az megölheti az egészet.
2015. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha lassú a tempó, ha érzek némi érdeklődést az irányomban, és nem az van ok néha találkozzunk, csak hogy ne panaszkodjak
2015. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
személyiségtől függ, én sajnos olyan hülye vagyok, ha valami nagyon megfog egy lányba képes vagyok nagyon sokáig várni :/
2015. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy változik, csak egy gyors, nem reprezentatív felmérésre voltam kíváncsi :)
2015. dec. 9. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!