Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a baj? Adjatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Adjatok tanácsot.22l

Figyelt kérdés

Sokáig nézegetett, illetve mai napig néz egy srác. Mivel megtetszett, ráírtam, de csupán rákérdeztem valamire. Kedves, aranyos volt, de nem próbált csevegni, pedig én nyitott lettem volna. Poénkodtam is picit.


Igaz, idősebb vagyok, talán még barátnője sem volt, s ezáltal tapasztalata sincsen, de pont ezért gondolt, hogy majd neten összabarátkozunk, hisz neten sokaknak könnyebb beszélgetni, + személyesen ritkábban látom, igaz akkor jól megnéz, van, hogy konkrétan rámtapad a szeme.


Szerintetek miért nem barátkozott?


Jó, nem olyan célból írtam neki, mármint látszólag nem ismerkedési célból, de amit tőle kérdeztem, 1. Akár Bözsi nénitől is megkérdezhettem volna; 2. Ilyen esetekben a fiúk azért lecsapják a labdát, mert mondhatni a kezébe adtam mindent.


Mi a baj?


Továbbra is néz, bámul, kiszúr bárhol, közösségi oldalon lájkol, de beszélni már nem akar?


Pedig barátságos srácnak tűnik. Neten nézegettem pár képét, ha "beszólt" vagy cukkolta egy lány, simán visszaszólt valami frappánsat, vagy visszaszivatta, esetleg aranyosan válaszolt. Velem is kedves volt, de nem ment bele semmibe...


Miért? :(


2015. dec. 7. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Biztos félénk a srác, adj konkrétabb jeleket abból ért egy férfi. Az, hogy ráírsz ráadásul teljesen semleges témával azzal nem fog tudni mit kezdeni. Hívd randira ennyire egyszerű.
2015. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet tisztel annyira, hogy veled nem bunkózik. Máshoz meg nem ért. :D Így nem tudja hogy közeledjen.
2015. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Milyen jeleket? Mosoly? Egyelőre én annak is örülnék, ha csak úgy beszélgetnénk. Nem tudom miért, de 'bevonzott'.


#3 Kedvesen is tud ő pl. "bájologni". Csak még érezhető, hogy nem tapasztalt. Én, mint nála idősebb nő ezt észreveszem.

2015. dec. 7. 15:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak az ártatlansága vonzott be,a tapasztalatlansága,és a félénksége,ezt kéne feloldatnod benne.
2015. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Igen, ez meglehet. Jó, feloldani, de hogyan?
2015. dec. 7. 16:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha itt kérdezgetsz, te sem vagy olyan tapasztalt.. nem gondolod ?


Egyébként valóban adj egyértelműbb jeleket, amiből egyértelművé válik a szándékod számára.

2015. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindenki ezzel az "egyértelmű jelekkel" jön, de senki sem írja le, hogy mit ért ezalatt.


Nem fogok odamenni hozzá azzal, hogy: "figyi, nem barátkozzunk?"

2015. dec. 7. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és ragadd tökön!
2015. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kösz, de inkább nem...
2015. dec. 7. 18:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor várd a sült galambot! :)
2015. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!