Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet barátnőm, ha nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátnőm, ha nem a legszebb a mosolyom?

Figyelt kérdés

Mindenek előtt leszögezem, hogy van fogszabályzóm. Viszont mivel a felső állcsontom alapból ferde, nem lehet tökéletesre megcsinálni a fogaim. Sorban állnak, de van benne egy kis lejtés. Az összkép így is sokkal jobb, mint fogszabi előtt volt, de nem lesz egy hoolywood-i az eredmény.


Ezen kívül rendben vagyok, megvan kezem lábam, sőt, még két fül is nőtt a fejemre :D Elég nehéz elfogadni azt, hogy nem vagyok tökéletes, és nem vagyok benne biztos, hogy a nőknek ez menni fog.


2015. dec. 6. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy normális lányt nézel ki magadnak, az nem fogja a hibáidat nézni. A nőknek is rengeteg hibája van, mindenkinek. Csak add önmagad és legyél magabiztos :D az bejön a lányoknak :D
2015. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
az 1-es válaszoló nagyon jól mondja! legyél magabiztos, határozott, rendes. Egy normális nő abba szeret bele aki vagy!
2015. dec. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
persze, főleg ha ez a legnagyobb hibád :D
2015. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem gyerekkoromban letört elől az egyik fogamból egy kisseb darab,ráadásul pont olyan szögben,hogy a csináltatni se nagyon lehet.Meg van csinálva,de ha közelről figyelem,látszik.:/

Pedig szép fehérek,szabályosak,és nincs egy lyukas fogam sem.

2015. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsik és sárgák a fogaim,sőt túlsúlyos is vagyok rendesen,meg pattanásos,nem tartom magamat szépnek egyáltalán,mégis volt már barátom,akinek így voltam tökéletes,imádta a külsőmet és a belsőmet is,szerelmes volt belém.Még csak nem is a külsőm miatt lett vége a kapcsolatunknak,pedig mialatt együtt voltunk még fel is szedtem +15 kilót. A szerelemben nem számítanak semmit az ilyen külsőségek...Egy olyan ember akire felnézek ezt mondta nekem: A szerelmet nem kgban,cmben vagy évben mérik. Szerintem ez teljesen igaz.
2015. dec. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kasza Tibinek sikerült,szóval no para
2016. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 VirágésBence ***** válasza:
Ha te elfogadod magadat akkor mások is könnyebben fogadnak majd el (tapasztalat), viszont ha saját magadat nem szereted akkor hogy várod el, hogy mások szeressenek?
2016. márc. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!