Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki nem a legszeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nem a legszebb viszont nagyon kedves és romantikus. Találkozzak vele? Esetleg adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit h csak normális választ írjon! 1 éve ismerem a srácot...elején már udvarolt nekem de nem igazán tudtam hogy mit akarok vele kezdeni de mégis összejöttünk, majd szakítottunk 5x-ör a részletek nem olyan fontosak, hogy miért... Szóval tartottunk pár hónap szünetet de most kedden véletlenül összefutottunk és beszélgettünk elég sokat és úgy nézett rám mint aki teljesen belém van esve és később be is vallotta hogy még mindig érez irántam valamit...én nem igazán tudom eldönteni hogy szeretem e vagy mi van...szeretne velem újra kezdeni és találkozni de ha mégis úgy alakul hogy közbe rájövök hogy én ezt mégse akarom akkor nagyon meg bántom szegényt...mit csináljak találkozzak vele? (ha találkozunk azt ő már fél sikernek veszi az fix) És légyszi ne olyat írjatok h ezt csak én tudom eldönteni csak kíváncsi vagyok hogy TI mit csinálnátok a helyemben...
2015. ápr. 3. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Ne, mert úgyse fogsz beleszeretni. Már az kizárja ezt, hogy nem néz ki jól, az meg már csak tovább rontja az esélyeit, hogy még kedves és romantikus is.
2015. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 1 éve ismered, jártatok is, pár hónap szünet is volt és te még mindig nem tudod eldönteni, hogy szereted-e, akkor nem szereted.

Ne tartsd talonban, hogy hátha jó lesz még, vagy hátha majd valamikor meggondolod magad.

Picit kezdj el felnőni, tanulj meg dönteni és vállalni a felelősséget a döntéseidért.

Nem játszhatsz évekig más emberek érzéseivel, csak azért, hogy neked ne kelljen döntésre jutnod.

2015. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Adhatnál neki, pontosabban NEKTEK mégegy esélyt. Persze csak akkor, ha szeretsz vele lenni, kedveled, tiszteled őt.

Nem tudom mit takar az, hogy "nem a legszebb", de remélhetőleg nem csak ez számít a kapcsolatnál.


Ha megpróbáljátok, esetleg lehet róla nyíltan beszélgetni, hogy hogy fogjátok kezelni ha mégsem sikerül. Plusz jó lenne előtte egy őszinte beszélgetés, hogy az előző kapcsolatokból ki mit hiányolt, mit szeretne másképp csinálni.

Tudnotok kell, hogy egészen konkrétan miért nem működött eddig, és ezen akkor lehet segíteni!

2015. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hóbogyó válasza:
Ha már eleve úgy állsz hozzá, hogy mi van, ha nem, akkor szerintem inkább ne vágj bele. Szerintem nem véletlenül szakítottatok, hagyd neki, hogy elfelejtsen :)
2015. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek sokat segítettetek , hogy végre meg bírjam mondani neki hogy akkor vége és felejtsen el...nem szeretnék vele játszani de eddig én se voltam magamban biztos viszont ahogy olvastam a válaszaitokat egyértelművé vált a helyzet!
2015. ápr. 9. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:
3-mas voltam. Akkor mi lett a végeredmény végülis?
2015. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meg mondtam neki hogy nem érdemes tovább próbálkozni és inkább hagyjuk egymást elköszöntünk és asszem ennyi :D
2015. ápr. 10. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!