Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki? 21l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? 21l

Figyelt kérdés

Látásból ismerem csak a srácot. 18 éves.


Na szóval pontokba foglalva:


- mindig köszön;

- keresi a tekintetemet;

- kiszúr szinte bárhol;

- van hogy hosszasan néz, rám tapad a tekintete;

- általában a szemembe néz, de volt, hogy jól láthatóan végigmért;

- ha néz, szinte 'elbámul' rajtam, olykor farkasszemet nézünk, ami zavarba is hoz;

- párszor észrevettem, hogy megfordult utánam /ezt onnan tudom, hogy én is utána, miután elhaladtunk egymás mellett/;

- egy bizonyos helyen összefutunk, van, hogy heti 3-4x is. Ilyenkor szétnéz, azaz mikor megérkezik, hogy ottvagyok e, keres a szemével mondhatni. De "csak" köszön, azt mindig. Pedig nem is ismer;

- általában bárhol kiszúr, akár ha kocsival megyek valahová is. Mintha ismernénk egymást. Ilyenkor jól megnéz az esetek többségében;

- közösségi oldalon 'lájkolgatja a képeimet'.


Viszont ezen kívül semmi sem történik. Nem is tetszem neki igazán? Annyira nem, hogy csináljon valamit?


2015. dec. 3. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, de például elriaszthatja, hogy idősebb vagy. Szólítsd meg!
2015. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túl nagy a korkülönbség ahhoz, hogy lépni merjen. Az ilyen korú lányoknak, mint te gyakran van 30+-os pasija, így lehet, hogy még fél is egy nyilvánvaló visszautasítástól. Nem tetted hozzá, hogy te adsz-e neki bármilyen jelet + nem írtad le nekünk se, hogy érdekel-e téged a srác vagy inkább zavar, hogy néz, de ha magamból indulok ki azt elmondhatom neked, hogy ha valaki nagyon megtetszik, de nem is ismerem csak futólag akkor is megjegyzem az arcát és mindig keresem én is és többnyire 3 mp-en belül megtalálom, ha valóban ott van. 19F
2015. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


Igen, tetszik. Különben nem foglalkoznék vele. Köszönök neki, én is szoktam őt nézni. Keresem a tekintetét. Mint írtam, egy barátnő zonyos helyen találkozni szoktunk. Na ilyenkor már figyelek fél szemmel és ő is engem. Vagy már nézem, hogy lássa, észrevettem. Ha közelebb és jobban látszató vagyok, feltűnőbben néz, ha messzebb, és/vagy több emberrel vagyok, bólint, köszönt, de akkor nem néz hosszasan. De szerintem ennek az oka, hogy messzebb vagyok, nem a 'tömeg'. Egyszer beszéltünk neten, de csak pár szót. Mikor megköszöntem, hogy válaszolt, megjegyeztem, hogy milyen rendes srác, aminek örült úgy tűnt. Aranyos volt, de nem próbált 'barátkozni'. Bár lehet meglepte, hogy írtam neki.

2015. dec. 3. 20:30
 4/8 A kérdező kommentje:

*Mint írtam, egy bizonyos helyen...

Elírtam, bocsi.

2015. dec. 3. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Az a baj, manapság olyan, hogy egyértelmű jel szerintem nem létezik és ezt saját tapasztalatim az elmúlt 1.5 hétben 2x bizonyították. Szerintem még mindig fél.
2015. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na igen, azt észrevettem, hogy egy helyben toporgunk. Mivel tudnék rásegíteni? Nem akarom, hogy direktnek tűnjön. Érezze, hogy ő lép. Nem pedig én 'nyomulok'. Tipp esetleg?
2015. dec. 3. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Köszönésen kívül történt már más kettőtök között?
2015. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mármint a face és mindene kívül. ha már ott beszéltetek néhány szót, nem vagy az a teljesen vadidegen kategória. Egyszer állj meg ott a buszon ahol ő, vagy ülj le mellé (ahogy éppen a helyzet adja) és köszönj rá és kérdezz eg tőle valamit, hogy hova megy, vagy mit fog csinálni. Érdeklődj és hátha veszi a lapot. Így közben megismerheted jobban és eldöntheted, hogy belül is tetszik-e a srác.

(Az előző vagyok még mindig.) :D

2015. dec. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!