Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak tetszem neki, de akarni semmit sem akar? Vaj ilyen is, ugye? 22L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akire egy jó ideje felfigyeltem. Reggelente mindig rám köszönt, jól megnézett, figyelt, de nem méricskélve, hanem a szeme sarkából, illetve többször az arcomon felejtette a pillantását, elfelejtkezett magáról. Olyan is volt, hogy este megpillantottam az utcán. Láttam, hogy néz, figyeli, hogy figyelem e, hogy odaköszönhessen nekem. Aztán mikor a munkatársammal sétáltam, de valamiért lemaradtam, ő meg jött szembe velünk, őt észre sem vette, de engem már messzebbről nézett, figyelt, köszönt hangosan. Tehát ha bekerülök a látótávolságába, látom az arcán azt, ahogyan én szoktam nézni, ha tetszik valaki, és köszön persze, akár egy katonatiszt. Tapasztaltabb vagyok, mint korabeli lányok, így észreveszek azért dolgokat, amit gondolom ő nem sejt.


Volt, hogy kocsival mentünk, ő jött szembe velünk. Mikor kicsivel elhaladtunk mellette, hátrapillantottam és ő is úgy ment, hogy közben hátrafelé nézett, pedig senki sem ment a háta mögött. Persze ez lehetett teljesen véletlen is, bár mivel senki sem járt-kelt a közelében, mi másért nézett volna hátra? Na mindegy.


Facebookon bejelöltem, mert a képe alapján felismertem, sok a közös ismerősünk. Szinte rögtön visszajelölt. Be is lájkolta pár képemet.


Viszont a születési dátuma alapján 18 éves... Ő nem tudja, hogy én hány éves vagyok, de azt igen gondolom, hogy idősebb, mert már dolgozom (tanulok is) és a munkahelyem előtt futottunk többször össze.


Szerintetek tetszem neki, de akarni semmit sem akarhat?


2015. aug. 28. 15:32
 1/8 A kérdező kommentje:
*Van ilyen is, ugye?
2015. aug. 28. 15:33
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet akar, csak nem mer lépni...


22F

2015. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sosem volt célom fiatalabb pasival összejönni. Most is csak kíváncsiságból érdekel, hogy egy ilyen fiú nem akar semmit, csak megnéz és kész? Igazából nem 18-nak néz ki...mármint nem is idősebbnek a koránál, csak sok 25 éves pasi a hátsóját a plafonba verné, ha hasonló külseje lenne.
2015. aug. 28. 15:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, ha tapasztaltabb vagy, mint a korabeli lányok, akár oda is mehetnél hozzá, és megtudnád.
2015. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz egy kisgyerektől??? Még ha össze is jöttök, mit tudna neked nyújtani? Elvisz fagyizni a zsebpénzéből?

De most komolyan! Tudod hogy egy kis nyikhaj. Nem fog úgy viselkedni mint egy igazi pasi(értem ezalatt egy érett harminc körülit). Mégis min csodálkozol?

2015. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. fene gondolta, hogy 18..:/ Azt hittem velem egykorú.

2. Érdekel, hogy nem mer, vagy nem is akar semmit csinálni? De tényleg, csak kiváncsiság.

2015. aug. 28. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ötöskének: attól hogy 18 valaki az nem egyenesen arányos hogy nyikhaj is! Mikor én 18 voltam, 23 éves volt az első szerelmem, sok 30 éves pedig közelébe sem volt az élethez való hozzáállásomnak... Megjegyzem most 27 vagyok és 10 éve se gondolkodtam másképp!
2015. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es. Ez a srác is nagyon komoly, rendes, jól nevelt. Nem ez a bulizós hülyegyerek típus.
2015. aug. 28. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!