Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nő a 2. randinkon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a 2. randinkon sorra utasítja el a nálam izmosabb és jóképűbb nyomulókat, akkor tényleg tetszem neki?

Figyelt kérdés

A 2. randinkon folyópartra mentünk strandolni. Magas vagyok, átlagos alkatú és inkább kisfiúsan mint férfiasan jóképűnek mondott, de azért mégis jóképű. A lány elég szép arcú, vékony, jó testű és legalább 2-3 alkalommal rányomultak mások.


Egyszer pl egy nálam bőven idősebb, izmosabb, férfiasan jóképűbb, nálunk bő 5 évvel idősebb férfi, akit finoman leszerelt.

Másik alkalommal elmentem átvenni a fürdőgatyám és átöltözni mikor indultunk volna, erre odament hozzá kb. 4 korunkbeli fiatal srác próbálkozni, de mikor visszamentem, mind szétrebbentek mint a madarak és ő közben előtte percekig nem bátorította, inkább visszatartotta őket.


2015. szept. 7. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom, vagy csak nem egy bunkó paraszt, hogy a randitokon lépjen le más srácokkal.
2015. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tűnt annak. Már az első randin csókolóztunk amúgy és egész normálisnak tűnt mindig végig. A második randi végén feljöttünk hozzám és mikor húztam volna le a pólóját elmondta, hogy csak azért nem szexel velem, mert ő ezt komolyan gondolja és szeretne várni még néhány alkalmat (1-2 hetet) hogy tudja én is komolyan gondolom.
2015. szept. 7. 15:16
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem a randitokon lép mással.Ha nem vagy ott, valószínű, hogy nem ez lett volna.
2015. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most írod, hogy komolyan gondolja, ezért nem szexel, akkor minek a kérdé? Nyilván tetszel neki. Mi jkellene még, hogy ezt észrevedd végre?
2015. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Túl sokat gondolsz a kinézetre. Nem minden nő a rámenős, kigyúrt, nyomulós fazonokat szereti.
2015. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ennyire önbizalom hiányos vagy? Vagy ennyire baj lehet a fejedben? Vagy csak önigazolást kérsz tőlünk?

Komolyan, ha veled van a csaj, és elküld mindenkit, akkor józan paraszti ésszel, szerinted miért?

MERT TE KELLESZ NEKI!!

2015. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Eleg fura, hogy egyutt vagy egy lannyal a strandon es ranyomulnak a pasik (te hol voltal ilyenkor?)

Nem hinnem, hogy ilyen helyzetben az en csajomnak kellene visszautasitania a fiukat ... megtennem helyette.

2015. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7: Írtam. Egyik alkalommal rányomult egy mindkettőnknél min. 5 évvel idősebb, izmos jóképű csávó, akkor ott voltam mellette és ő hárította.


Mikor elmentem öltözni és átvenni a fürdőgatyám rendes nadrágra, akkor nekiment vagy 4 korunkbeli lúzer gyerek és ő mindet visszatartotta.


4-5-6: Ja, volt már rossz élményem ilyennel kapcsolatban. Hogy hiába tetszettem elvileg egy szép lánynak, ő később mással jött össze.

2015. szept. 7. 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:

"elvileg tetszettem"


Tehát semennyire se. Maradjunk inkább ennyiben.

2015. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7: Homi vagy? Leírtam részletesen mindent eddig.


Nem értem mit írtál. Volt már rossz élményem ilyenekkel, de most úgy érzem jó van.


(Az életben eddig kb. 15 lánnyal csókolóztam, abból 6-tal szexeltem és 2 volt komoly, több mint egy éves barátnőm. Szóval nem tartom magam full kezdőnek 22 évesen.)

2015. szept. 7. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!