Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác azt írja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác azt írja az igazolványképedről, hogy beautiful, akkor többet érez mint barátság?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem, csak tetszel neki.
2010. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül. azt jelenti, hogy szépnek (szó szerint gyönyörűnek) tart.
2010. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vagy csak dugni akar
2010. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fogalmam sincs. Semmit nem tudunk a kapcsolatotokról, így elég nehéz megmondani.
2010. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
bjúúútiful :D
2010. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát, én kiakadnék. Miféle bókok vannak manapság :S Ha tetszik valami, akkor odamegyek, megmondom, hogy nagyon szép, vagy gyönyörű. Beautiful :S Eszem megáll. Vagy én vagyok túlkoros és ez a jó?


Egyébként valószínű tetszel neki.

2010. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy általán nem tuti hogy tetszel neki nekem minden képem alá irta valaki hogy szép meg ilyenek és ha az összes pasira azt hinném hogy ezzel bejövök neki akkor már egy lehet hogy naív idegroncs lennék...
2010. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez magyarul annyit jelent, hogy jól nézel ki. Ennyit és nem többet! Ez még semmilyen komolyabb érzelmet nem enged feltételezni! Kérdezd meg tőle ;)
2010. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha neked bejon akor kerdezd meg tole
2010. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

lassan eljutunk az ilyen kérdésekig is:

- Ma köszönt!! (YUHÉÉ) Tecccem neki???? (úgy izgulok :S:S) Most szerelmetes belém??? (HMMM?)


AZ IGAZI ÉRZÉSEKNEK SEMMI KÖZÜK A KÜLCSINHEZ!!!!!!!!

2010. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!