Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, hogyha egy lány már az elsőrandin szexet akar? (nemet és kort is írjatok pls) F/20

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 12:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nem vagyok már gyerek, minek szégyenlősködni, meg megjátszani magam, ha én is azt akarom.

De mondom kortól is függ, tizenévesen azért necces a dolog...

2015. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele,hogy felesleges megjátszani az elérhetetlent,bosszant is,de viszont ha egy nő már elsőre odaadná magát akkor mégis lenézik vagy ott hagyják.Ezt figyeltem meg.
2015. dec. 2. 13:52
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen, ezért írtam, hogy korfüggő a dolog. Kell hozzá érettség mindkét fél részéről. Egy bizonyos kor felett már nem hiszem, hogy emiatt lenézik, vagy otthagyják. Nem kell ennek akkora jelentőséget tulajdonítani.
2015. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok

Nem gondolom tabunak, egyszerűen utálom, ha hozzám érnek :DD Még a köszönős arcrapuszit és ölelést se viselem el olyantól, akit nem szeretek, akkor nem hiszem, hogy pont szexelnem kéne egy kvázi idegennel. Max úgy tudom elképzelni, hogy pl egy ismerősömmel hónapok, évek óta ismerjük egymást, jóban vagyunk, és átmegy a barátság többe, akkor akár már első nap lehet szex, hiszen már eleve közel áll hozzám... De ismeretlen ne nyúljon hozzám, brrr.

2015. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

Gáz.


Azért mert nálam nem a szex a kapcsolat alapja. Akinél ez az, azzal én nem illek össze!

2015. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
:D ezek a válaszok megleptek,mert a férfiakról az a kép alakult ki,hogy mind szexre megyünk.
2015. dec. 2. 19:18
 17/20 anonim ***** válasza:
Küld hozzám
2015. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

nem


N 30

2015. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha egy lány már az első randin szexet akar, annak többféle oka is lehet. Többek között akár az is, hogy meg akar fogni.
2015. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyi ideje ismeritek egymást.van-e elég vonzalom köztetek. Persze kortól is függ. ha például a csaj elmúlt már 20 éves. És megvan köztetek az a szikra, akkor oké. Személyiség függő is. Én például úgy vagyok ezzel, ha valakiért nagyon oda elsőre magam. Vagy az elején úgy gondolom, hogy hát vele nem hinném hogy komoly kapcsolat is kialakulna akkor miért ne lehetne, ha megvan az adott vonzalom a két fél között. De ha ez az ismerkedési időszak alatt változik (érzések stb) akkor nem adom be könnyen a derekam :) N/21
2015. dec. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!