Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, hogyha egy lány már az elsőrandin szexet akar? (nemet és kort is írjatok pls) F/20

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
részemről ott vége is lenne az egésznek, megmondanám, hogy ennyi volt és otthagynám. de sok embernek meg pont hogy bejönne.
2015. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én nem úgy fogalmaznék, hogy gáz, mert van aki szereti az ilyesmit, csak megfelelő partner kell hozzá.

Mindenesetre nem az én stílusom.

21/L

2015. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem. De nyilván kortól is függ. 16 évesen elég cinkes.

30\N

2015. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem így korrekt.
2015. dec. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mivel nincsenek kötött szabályok, kizárólag egyéni felfogásokon múlik. Akkor gáz, ha valaki annak gondolja, önmagában nem az.
2015. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Eleve elvárom első, második randin a szexet, anélkül nem is folytatjuk a dolgot.


41/F

2015. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kifejtenétek,hogy miért tabu illetve miért nem az?
2015. dec. 2. 13:23
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

#7:

Mert jó szex nélkül nincs jó kapcsolat. Annak működnie kell. Minek randizgassunk hónapokig, húzzuk az időt, ha kiderülhet, hogy nem is működik a dolog. Egyrészt jobb helyre tenni időben, másrészt meg szexelni jó, a vége úgy is az lesz, akkor miért ne élvezzük minél előbb :-D

(#6-os voltam)

2015. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem tabu, beszélni lehet róla bármikor, csak nem szeretek közel engedni magamhoz olyant akivel egyáltalán nem vagy csak alig ismerjük egymást. előbb legyen egy alapos, hosszabb ismerkedés és ha eldöntöttük, hogy együtt akarunk lenni, akkor folytathatjuk az ágyban.
2015. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#1 vagyok amúgy
2015. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!