Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább? Honnan tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Honnan tudom melyik ő?

Figyelt kérdés
Na szóval: Új tanév-->Új diákok-->Új csajok! A minap beszélgettem két új lánnyal a büfében. Na és arról van szó hogy az új lányok tök egyformák(szó szerint) s rá egy-két nap múlva egy lány egyedül állt mögöttem a sorban, de azért nem kezdtem el vele beszélni mert nem tudtam hogy ő e az, s nem tudtam hogy hogyis kezdjem a beszélgetést, mert ha tudtam volna hogy biztos ő az akkor felszólítom. Az hülyén hangzik ha azt mondom neki: bocs veled beszélgettem a múltkor?
2008. szept. 14. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ő melyik!
2008. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Köszönj vagy mosolyogj rá! Ha értetlen fejet vág, nem ő volt az! (Viszont egy idegenre rámosolyogni meg nem a világ vége, hiheti azt, hoyg a mögötte állónak szólt, ez nem olyan égő, mint direktben megkérdezni, hogy ő volt-e az) Ha visszaköszön/visszamosolyog, akkor ő volt!

Miért, ikrek ezek a lányok? :)

2008. szept. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyat szar a névmemóriám, de előnyt kovácsolok belőle, szégyenkezve megkérdezem, hogy is hívják, mert lukas az agyam, minden nevet elfelejtek, erre nevetnek egy kört és már benne is vagyunk témában. A nők szeretik a veszteseket :)
2008. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy ő most melyik.

Az tök ari:) nem gáz

2008. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!