Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szórólaposokat könnyű befűzni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szórólaposokat könnyű befűzni?

Figyelt kérdés

Na szóval mikor megyek például az áruházakban, szoktam látni fiatal lányokat, akik szórólapokat osztogatnak. Na és arra lennék kíváncsi, hogy az jó próbálkozás-e ha úgy csinálom, hogy mikor elfogadom tőle a szórólapot, azt mondom neki: " köszike, a számodat ráírnád a számodat?"

Vagy valami ilyesmit?

Vagy jobb próbálkozás is van ennél?


2008. szept. 13. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
aha=) ne mondd kétszer, hogy " a számodat " :) amugy ha ráérsz, maradj ott vele, kezdj vele beszélgetni...
2008. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem valószínű, hogy ráírnám a számomat egy ilyen kérést követően. Inkább akkor próbálkozz náluk, amikor épp nem dolgoznak.
2008. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már szórólapos, de nem ismerkednék így, nem adnám oda idegen srácnak a számom,max az mail vagy msn címet, vagy hívd el munka után egy kávéra/teára :)
2008. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jó duma, egyszerű de mégis frappáns és vagány! Ha bejössz a csajnak úgyis jól reagálja le, ha meg nem legalább ezt is megtudtad.
2008. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Így semmiképpen nem lehet általánosítani, hogy a szórólaposokat könnyű lenne befűzni. Azért, mert olyan a munkájuk, hogy emberekkel vannak kapcsolatban, nem hiszem, hogy nagyobb arányban lennének fogékonyak az Általad leírt ismerkedési formára, mint a más foglalkozású nők.

Szerintem is inkább kezdj vele másról beszélgetni - netán arról érdeklődj, ami a szórólapon van - úgyis leveszi, hogy kamu :) és ha Te is tetszel neki, pozitívan reagál. Egyetértek azzal, jó ötlet megkérdezni, miután látsz részéről valami szimpátiát (hajlandó Veled beszélgetni, nem egy szavakkal válaszol, mosolyog, stb.), hogy megvárhatod-e munka után egy kávéra/sütire, akármi. De egyből számot kérni, ez szerintem tolakodás, és a legtöbb lány csak így első szóra nem adná meg egy idegennek.

Hypathia

2008. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Egy tökéletes kérdés, egy tökéletes válasz! Figyelj.

Megtörtént eset....

Még tavaly jöttem haza suliból, ott ált mellettem egy csaj (de nem én vagyok a főszereplő) egyszercsakk jön egy biciklis, és megáll mellette, hogy kérhetnék én is? A csaj "persze". Elkezdek hosszasan beszélgetni, mindenről dumáltak, és azt tudom, hogy mielött jött volna a buszom, még a számát is elkérte, és a csaj rá is írta a szórólapra, kicsit beszélgettek (pár percig) utána elköszöntek, és ennyi. Nekem meg jött a buszom. Szóval Ne parázz, ha kicsit beszélgetsz vele, és ha bejössz neki, akkor meg fogja adni a számát. De lehet, jobb volna valami internetcímmel kezdeni, de ha nincs jó a telefon is.

Csak beszélgess vele, (min 15 perc). Humorosan, lazán.


Üdv: Tamás

2008. szept. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szórólapos vagyok, engem konkrétan idegesítenek az ilyen beszólások. Tényleg jobb, ha az illető inkább odajön beszélgetni. Ezt is találtam a neten ezzel kapcsolatban, a szórólaposokat így kiakasztják: [link]

Szerintem ezek után nem csoda, ha egy ilyen mondat csak kiakaszt bennünket.

2010. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!