Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy fiatal eladót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy fiatal eladót befűzni?

Figyelt kérdés
18 és fél éves vagyok, s egy tőlünk nem messze levő áruházban mostanában mikor megyünk mindig látok az egyik kis üzletnél egy csinos kedvesnek tűnő lányt, aki szerintem velem egyidős lehet(talán egy picit idősebb). Az ilyet hogy lehet elcsábítani?
2008. aug. 15. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ez a "BEfűzni"és "elcsábítani"szó...attól függ mit szeretnél?kapcsolatot vagy csak szexet?(bocsi h. iyleneket feltételezek...)dehát ezek a pasik..:)sztem mondjuk menj be oda vásárolni:Desetleg kérdezd meg mit hol találsz...mondjuk keresel halat mert szeretnél sütni ebédre.kérdezi miylet..aztán kérdezed h.ő szokott e sütögetni stb.elkezdtek esetleg dumálni..:)hát,nemtudom tudtam e segíteni,talán nem de megpróbáltam.aztán sok szerencsét,legyél nagyon ügyes:)
2008. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát őőő.... Hamár kérdezed kapcsolat céljából szeretném, s ő egy ilyen áruházban a bevásárlóközponton kívüli résznél dolgozik( amik szoktak lenne kis bódék így sorban, farfümos ajándékos, stb.)
2008. aug. 15. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
parfümös?mondd h.anyud szülinapjára keresel parfümöt ajándékba,tud e a közelben vmit:Delmondja h. itt és itt.emlitsd meg neki h. nagyon jó illata van mit használ,mi a kedvenc parfümje..esetleg ha nagyon etszik lepd meg egy olyannal amit mondott h. a kedvence.én elolvadnék..:D
2008. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na az előző válaszoló vok még mindig,bocsi ha nem adtam értelmes választ..dehát egy iylen helyzetre nem is tudom lehet e..:)amugy távolabbról picit szemezhetsz is vele meg iylenek..:)
2008. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mié kell valami a boltbol???
2008. aug. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!