Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet befűzni egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet befűzni egy régi ismerőst?

Figyelt kérdés
Nos az illető az egyik haverom régi ismrőse aki történetesen egy lány akivel mindössze egyszer találkoztam két éve Szeptemberben. Ekkor voltunk 4-en(ő, én meg a két haverom), s sajnos ekkor volt egy súlyos vita, amiről a haverom tehetett, de sajnos a lányon csattant az ostor. Ezután nem volt semmi, aztán egy éve ő bejelölt engem MyVip-en, majd késbő néhány hónap múlva én is felvettem IWIW-re. Mostanában valamiért nagyon megtetszett, s gondolkodtam hogy írok neki hogy hogy van stb., csak hát nem tudom hogy hogy venné, márcsak amiatt a régi balhé miatt meg... Szóval nem tudom, hogy jó ötlet-e ez az előbbi? Vagy van más megoldás?
2008. jún. 26. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, mint írtad, ő vett fel myvip-re, ez már fél siker. Legalább emlékszik rád! :)

Szerintem próbálj meg írni egy kedves levelet, hogy mi újság feléje, rég hallottál róla, akármi. Lehet, hogy a vitára már nem is "emlékszik"...

Egy próbát mindenképpen megér! Sok sikert! :)

2008. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké..Bár egy ici-picit tartok tőle hogy azért jelölt meg mert emlékszik rám mint régi ismerősre, s onnan emlékszik rám hogy volt az a balhé, de....de gondolkodjunk pozitívan:D, s tényleg köszi a jó tanácsot! :)
2008. jún. 26. 18:46
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy meg már az els lpés bejött, de most mit tegyek? :S :

örült e levelemnek, őp is kérdezte hogy mi van velem, írtam én is hogy velem mi van, már el is olvasta a levelet, de nem írt vissza! Remélem nem vágta le hogy mi vanb! Ez esetben mit kell tenni? jó gondolom várni kell1-2 napot, de utána mit?

2008. jún. 28. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Megint én! :)

Ne kapkodj. A legtöbb ember nem válaszol azonnal a levélre. Lehet, hogy nem volt ideje, csak látta, hogy írtál neki, elolvasta és majd később válaszol. Az én barátom se válaszolt mindig minden levélre azonnal... :)

Várj néhány napot!

Amúgy ha nem írtál olyat a levélbe, amiből rájöhetne, hogy mit akarnál tőle, akkor nem hiszem, hogy ezért nem írna vissza....

2008. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!