Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 1 osztállyal nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 1 osztállyal nálam idősebb srác a suliban. Fent van iwiwen az msn-címe. Vegyem fel?

Figyelt kérdés
Publikus a címe (Mármint az ismerősök számára). Nagy tetszik nekem, és szívesen megismerném, csak mindig a haverjaival van. És ezért gondoltam felvehetem msn-en. De akkor meg fogja tudni,hogy tetszik nekem. Vagy nem? Szerintetek ha publikus az msn-je akkor gondolni fogja, hogy tetszik neke? És ha egyszer majd felveszem akkor mit mondjak neki, miért kezdtem vele beszélgetni???
2008. szept. 12. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak érzésből, erre nincs forgatókönyv. De kb minden 3. kérdés ugyanez.
2008. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasonló problémáim vannak, csak srác vagyok.

Ha írsz nekem privát levelet, segíthetünk egymásnak, aminek örülnék.


Üdv, Tamás

2008. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, minden 3. kérdés az, hogy hogyan szólítsam meg.
2008. szept. 12. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Higgadtan, nyugodtan, lazán.


Üdv: Tamás

2008. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd fel nyugodtan, olyan szöveggel, h szívesen beszélgetnél vele, vagy hasonló. Nekem már bejött, bár nem hátrány ha van közös ismerős, és így vmi indok, h ezt azt megbeszéltek, aztán utána másról is lehet szövegelni. És ebből nem következik h tetszik neked feltétlen. Am meg ha ezt gondolja is, azzal mi a gond?


Isak

2008. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom... kétesélyes az egész... mivan HA van már barátnője? mi van HA nem is vagy az esete? mivan HA összejösztök, és a srác valami beképzelt barom, és majd jól megszopat téged, hülyit, kihasznál? Mivan HA csalódsz benne azonnal, mielőtt lenne is valami, és összetöri a szived?


Egy magányos 19 éves szingli fiú.

2008. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincs barátnője, iwiwen ismerősöm.

Nem barom :) Egyik osztálytársam bátyjainak haverja, és sokszor szokott náluk lenni és nem seggfej!

Na, az lehet, hogy nem tetszek neki.

Nem kell mindig pesszimistának lenni :)

2008. szept. 12. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor derül ki, ha megmondod mi a helyzet, de csak egy kis beszélgetés után. És ki fog derülni.

(Én voltam az első író, levelező is)


Üdv: Tamás

2008. szept. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!