Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme a szingli-party-knak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a szingli-party-knak?

Figyelt kérdés
Talál már valaki ilyen rendezvényeken társat? Vagy csak hülyeség az egész?
2010. márc. 19. 04:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség, lehet hogy valaki talál párt magának egy ilyen bulin. Megkérdezhetem, esetleg te is ilyen partyra mész?
2010. márc. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gátlásokat esetenként csökkentik az ilyen bulik. Ugyanis ha fogod magad és a "nagyvilágban" leszólitasz csajokat akkor azt tapasztalhatod, hogy a nők 98%-a foglalt. Ha rettentő jó pasi vagy és néhány mondattal lenyűgözöd őket, akkor persze egy két grátisz-kört lenyomhatsz velük, de ettől még nem találsz igaz szerelmet. Nők szemszögéből kicsit jobb lenne az arány, de az meg gáz ha egy nő szólit le egy pasit. Suliban jobb a helyzet, ismerős arcok, ha hétfőn nem mered megszólitani még van esélyed vele összefutni szerdán is. Aztán ott van az internet. Társkereső portálokon leginkább azok nyomulnak akikkel valami gixer van. Chat. 1000 chatelőből 1 olyan aki kapható a társkeresésre és normális is. De lehet, hogy épp be van zárkózva. Aztán lehet irkálni idegeneknek közösségi portálokon. Ki válaszol ilyenre? Nagy mák kell hozzá. Szal ott van még a szingli parti ahol potenciálisan azok nyomulnak akik társat keresnek. Könnyű a beszédbe elegyedés, és mivel a legtöbb helyen karszalaggal vannak megkülönböztetve a foglaltak igy legalább ezek nem utasitanak el... De hogy párt találsz? Olyan "igazit" nem egyszerű...
2010. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert hát a környéken az egyik clubban rendeznek most ilyet... És mivel egy ideje ismét a szinglik táborához tartozom, gondoltam, megnézem, kipróbálom, de érdekeltek azért a vélemények is. A plakáton úgy van, hogy piros karszalag foglalt, zöld szabad, fehér, aki nem keres társat, de szingli, és rózsaszín, aki a saját neméhez vonzódik (bár nem tudom bevállalja-e valaki) :)
2010. márc. 19. 10:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik városban lesz ilyen party? Engem is érdekelne.


Egy szingli fiú.

2010. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Békés megyében, Újkígyóson. Én legalábbis oda megyek. Sosem voltam még ilyen bulin, sőt disco-ban sem voltam már kb 3 éve (de azért ismerem a mai zenéket), és voltaképp nem is igazán a szingli party ami vonzó, csak unatkozom, és nem szeretem a Békéscsabai pörgést, talán egy nyugisabb hely lenne nekem jó, ott van is pár ismerős, megbeszéltük, hogy megyek, a többi meg majd kiderül :D
2010. márc. 19. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Állítólag pesten a Club Prestige-ben szokott lenni.
2011. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Szigli partyk közül, az amorerandevu.hu oldalon talált rendezvény (Budapest) tényleg klassz volt. Tényleg azok jöttek el, akik valóban ismerkedni akarnak. Azoknak ajánlom, akik szeretnek szórakozni és ismerkedni rendes, normális emberekkel.
ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!