Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egyszerű témát lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyszerű témát lehet felhozni?

Figyelt kérdés
12.-es vagyok, s van egy új lány a 11.-esek között. Ma is ott állt közvetlen mellettem a büfében, s most nem volt mellette egyik barátnője sem. Én meg nem tudtam hirtelen milyen témát hozzak fel. :S Az jó ötlet ha felveszem vele neten a kapcsolatot(MyVip, IWIW stb.) mert akkor már ismerősömnek számít, s akkor legközelebb az ilyen esetnél már elkezdhetem egy "szia, mi újság"-al ahol a többi már jönne magától. Csak félek mivel még nagyon új vagyok számára elutasítaná a jelölést, s ez a tervem nem sikerülhetne. Ezért is tettem fel e kérdést mert gondoltam hátha tud nekem valaki segíteni.
2008. szept. 11. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem így "előre" nem kell őt bejelölni egy közösségi oldalon sem. Inkább kérdezd meg tőle a következő alkalommal, hogy hogy tetszik neki az új suli, mi a véleménye az osztálytársakról, tanárokról, hova járt előtte, stb.
2008. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Szerintem se a neten jelöld be. Azok jó ötletek amiket az előző válaszoló mondott.

2008. szept. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha tetszel neki, lehet, először örülni fog a bejelölésnek, de az is lehet, hogy ha elgondolkozik a dolgon, furcsán fogja számára kivenni magát, mert nem fogja tudni mire vélni, hogy bejelölöd, élőben meg nem szólsz hozzá. Akár azt is hiheti, hogy szórakozol, szivatod! :(

Szerintem - mondom ezt női szemszögből!- ha tetszel neki, bármilyen hülye, átlátszó témát jobb felhozni, mint nem megszólalni!!!!!! Mert ha tetszel neki, valószínűleg segíteni fog, ő is gördíti a beszélgetést! Ha meg nem tetszel neki, felhozhatod a világ legjobb témáját is, úgysem reagál pozitívan. DE ha nem reagál pozitívan, nyitva kell hagyni azt a lehetőséget is, hoyg annyira tetszel neki, hoyg megilletődött, és ő sem tudta, mit mondjon!

Na, majd csak összehozzátok valahogy! :P

2008. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Küzd le a gátlásaidat, amúgy semmire sem mész. ennyi.
2008. szept. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kööl kóla?
2008. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
xD
2008. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha bejelölöd iwiwen úgy, hogy nem ismered, akkor ha van esze a csajnak, visszautasít...


Én múltkor megláttam egy csajt a büfében, és mielőtt sorra kerültem volna, odamentem hozzá, adtam neki egy 200-ast, és megkértem, hogy vegyen nekem egy ásványvizet, mert nincs kedvem kivárni a sort. Persze kedves voltam vele, én sem szeretem a tapló embereket. Nyilván megtette nekem ezt a szívességet. Ezután megköszöntem és elmentem. Következő alkalommal mikor láttam, ráköszöntem, hogy "szia ásványvizeslány!". Mivel a saját nevét preferálta, ezért inkább bemutatkozott... innentől pedig megindult a beszélgetés... kár, hogy nem az a típusú lány volt, akivel élmény beszélgetni... de legalább megúsztam egy sorbanállást. :)

2008. szept. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mivan ha mondjuk bejönnék neki, csak direkt húzza az embert az ilyen alap szövegekkel?? Mert én úgy voltam,hogy volt osztálytársam a lány, néha láttam mindig köszönt stb.. majd ugyanott dolgoztunk/dolgozunk...tudtunk beszélgetni is egyszer, utánna annyira nem mert mindig másmere volt. Később pedig már nem tudtam mit mondjak neki, mert a melóról nem beszélhetek mindig.. igy ennyi.. Facen meg egy két szóval válaszol.. Most akkor, miért van hogy néha lehet vele beszélni néha meg nem ? EZek miatt nehéz megérteni, hogy most akkor szivesen beszélgetne velem vagy nem szivesen vagy mivan most ?
2018. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!