Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témákat lehet ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat lehet ilyenkor felhozni?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt már évek óta, de nem közeli a kapcsolatunk. Nekem tetszik ez a lány, de hiába ismerem őt régóta, nincs közös témánk, mert szorosabb kapcsolatunk soha nem volt és régebben sulin kívül nem szoktunk találkozni (utóbbi időben 1-2 hetente hétvégén összefutunk). Szeretnék vele többet találkozni, beszélgetni, de nincs miről. Mivel keressem fel a lányt? Ugye a problémám abban rejlik, hogy nem idegenről van szó, tehát az általános dolgok, amit egy új csajtól kérdeznék ugrottak. Ismerem, de mégsem.

A lányról annyit, hogy intelligens, okos, szép, nem az agyatlanok közé tartozik és egyetemista akárcsak én. Más városban tanul, emiatt csak hétvégente lehetséges a találkozó vagyis úgymond az új baráti körét sem ismerem tehát erről sincs közös téma. Totál halott a dolog vagy van remény egy kapcsolat kialakítására? Miről lehet dumálni ilyenkor egy lánnyal? Bárkivel el tudok beszélgetni akármiről, de ez más. Ha vannak olyan segítő információk amiket tudhatok kérdezzetek!

(a "retardált vagy köcsög, esélytelen vagy" szövegekre nem vagyok kíváncsi)

Kösz


2011. márc. 13. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Rögtön felhoztál egy csomó lehetséges példát. Sok beszélgetés kérdésekkel indul, hiszen nem előadást tartasz, hanem társalogsz. Kérdezz az egyetemi életéről, a városról, ahol van, az ottani baráti köréről, hogy mit szokott velük csinálni etc. Pont ez a lényeg, hogy olyan dolgokról beszéltek, ami a másiknak új. Aztán cserébe nyilván te is mondasz hasonló dolgokat, de úgyis kérdezni fog ő is, ha érdeklődik irántad.
2011. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!