Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, kuldtetek mar magatokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, kuldtetek mar magatokrol intim intim fotot netes ismeretseg utjan?

Figyelt kérdés
Multkor atneztem a gmail-em es felbukkantak a regi 2006 os fajlok kozott 2 lanyrol ( mindkettorol kulon kulon, tobb kep) intim kepek, amik lassan 10 eve meg vannak. Osszesen 3 lany kuldott magarol olyan intim fotot, amin az arcuk is latszodik es minden, de minimum c.i.c.i. Ebbol a 3 lanybol kettovel talalkoztam az eletben. A 3. Mar nem lany anno volt 40 eves most mar 50 meg mindig nagyon csinos, de mar oregecske. O eleg szabados eletet elt, nekem is eleg durva fotokat kudott, soha nem volt szex koztunk, nem azert mert egyikunk sem akarta, hanem mert nem volt hol. En akkor 19 eves voltam. Mai napig facebookon ismerosok vagyunk. A masodik lanyrol is van 4 kepem, vele nem talalkoztam sajnos, de ismertem az anyukajat, mert anno segitett a kerdoivezesben a szakdolimhoz ( netes kerdoiv), de sajnos miota elment az anyuka, szerintem a lany kicsit megbolondult, talalkozni nem akart, a leveleimre se valaszolt soha, miutan levetem a face-rol, mindig ujra jelolt, azota letiltottam! A 3. Lany, na o a legvonzobb szamomra, nagyon noies, a fotoit nezve..... Anno 2007ben talakoztunk egyszer, most meg iden februarban, mikor Magyarorszagon voltam, orulten vonzo, nem tudom kiverni a fejembol. Talalkozasunk alatt nem kerultek szoba a fotok. Nincs baratja a lanynak, de tuti, hogy van valakije, szerinte sajnos a szeretoje valakinek. Vele nagyon jo lenne kapcsolatba kerulni (parkapcsolat) de meg kulfoldon kell lennem picit. Lanyok, annyot szeretnek mondani, mint lattatok, az en peldam mutatja, hogy nem kell felni, ha valaki fotot akar rollatok, viszont legyen egy ember ismeretetek! En ugy gondolom ezek mind elo kapcolatok a mai napig, es ha nem lettek volna a fotok, akkor mar nem lennenek elok! Van egy 4. Lany is, akit tarskeresorol ismerek szinten idestova 10 eve, rola nincs fotom, o egy eleg gazdag ember lanya, vele meg telefonon sem beszeltem, de mindig felvesz ismerosnek, minden kzossegi oldalon! Mokas lany!

2015. okt. 24. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldtem. Mi a kérdés?
2015. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző: küldj nekem is ha jó nő vagy
2015. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es nagyon kerdes nincsen! Inkabb csak az en peldamat szxerettem volbna bemutatni esettanulmany szempontjabol, hogy lehet egy ilyen dolognak is jo, es hosszu vege! De ha kerdest akarsz ezen ne muljon, lesz ketto is! Mennyi ido utan dontottel, arrol, hogy kuldesz foto magadrol? Milyen melysegu fotok voltak ezek? ( csak cici, vagy minden esetleg szex kozben keszult fotok?) volt talakozas azzal, akinek a fotokat kuldted? Volt szex koztetek aztan? Latod a 2 kerdesbol hipp-hopp 4 lett! :D
2015. okt. 24. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok. Nem egy embernek küldtem fotót, és nem egyfélét, tehát volt ilyen is, olyan is. Volt, akivel nem jutott messzebb a kapcsolat, mint egy-két fotócsere, volt, akivel szexkapcsolat volt, és volt, akivel 5-6 éve jó barátságban vagyok. Eddig még nem élt vissza senki a fényképeimmel (vagy legalábbis nem tudok róla), de arra mindig kínosan ügyeltem, hogy pucér test és arc ne legyen ugyan azon a fotón. Nem azért, mert nem bízom meg abban a férfiban, akinek küldöm, hanem mert tudjuk jól, ami kerül a netre, az már kinn is marad. A levelezésed évekre visszakövethető marad, ha az elromlott kütyüdet szervizbe viszed, ott unatkozó informatikuspalánták végigböngészhetik, a mélboxodat meghekkelhetik, stb.
2015. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ebben teljes mertekben igazad van! En ezert is emeltem ki, hogy arcal rendelkezo intim fotoim vannak! Nem tarolom a gepen oket, a levelezo ( felho) solgaltatasban vannak! Irasod ujabb kerdeseket vet fol, ha nem haragszol! Altalaban a ferfi volt a kezdemenyezo, hogy aktus kozben keszitsetek fotokat? Mennyire maceras, foleg ugy, hogy pl az arcotok ki legyen hagyva total? Az picit furabb, hogy valaki olyan fotot kert tolled, amin eppen valakit meglovagolsz vagy eppen a terdedet vagy! Nem tudom az alakodat valoszinuleg csinos no lehetsz! Nem vonakodtal aktus kozbeni fotokat kuldeni a meg ismeretlen ferfiaknak? Megkerdezhetem a korodat?
2015. okt. 24. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!