Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van értelme így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme így "randizni" vagy sem (netes ismeretség)?

Figyelt kérdés

Netről ismerek egy lányt, olyan jó 5 éve már. Csak laza levelezgetésnek indult, de kb 3 év elteltével ő kezdeményezte, hogy szeretne velem találkozni. Az a probléma, hogy neki ez idő alatt kapcsolata volt, mégis velem, egy ergo idegen emberrel szeretne találkozni. Akkor meg is indokoltam neki, hogy ennek így sok értelmét nem látom, a barátjával szemben sem lenne fair dolog.(Legalábbis én fordított esetben féltékeny lennék).


Azóta eltelt 2 év, megint kezdeményezett egy találkozót, erre igent mondtam, említette, hogy elég ramaty a kapcsolata a barátjával, azóta is vele van.


Szerintetek mire lehet számítani? Túl vagyok egy alapos csalódáson és kihasználáson, amit szintén egy neten megismert lány követett el, és eléggé bizalmatlan lettem azóta. Baráti talinak lett megbeszélve a dolog, csak nem értem mit akarhat pont tőlem. (Én egyébkén nem is szeretnék most egy ideig kapcsolatot).



2014. jún. 3. 12:54
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyit, hogy én szeretnék vele találkozni mert kedvelem, de az a tapasztalatom, hogy ha egy lány akar valamit, akkor "mindig van valami a háttérben", akár jó, akár rossz dolog.
2014. jún. 3. 12:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülnék, ha a lány, akivel szimpatizálok randira invitálna. Én hiába hívom őket, mindig van valami kifogás. Itt a jó alkalom. Veszteni valós nincs
2014. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel mi sem ismerjük a csajt, ezért nem tudjuk.

Lehet, hogy csak haverkodni akar. Lehet, hogy tényleg rossz a kapcsolata, és lelki szemetesnek akar használni.

Lehet, hogy rossz a kapcsolata, és újat akar. De az is lehet, hogy szexre vágyik.


Mindezek közül csak akkor tudod meg, melyik a jó válasz, ha elmész, és találkozol vele. Ha olyan irányba menne a dolog, amerre te nem akarod, akkor a félelmeidet meg ugyanígy fogalmazd meg neki, mint itt a kérdésben.


Minden esetre ha a csaj szimpatikus, de még frissek a csalódásaid, akkor ezt is mondd meg neki. Csak ne emésztgess ez esetben sokáig, mert hoppon maradsz.

2014. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz a hátsó szándékokkal.

ha szeretnéd és nem kell miatta sokat utaznod, akkor kicsi a kockázat.

2014. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!