Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme, megismerkednem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, megismerkednem akárkivel?

Figyelt kérdés

Tudjátok, nem merek nyitni. Mivel, nem érzem magam szépnek nem is vok az.


De, azt mondják, vannak normális lányok. Szerintem, ha van is, tuti nem engem keresne. Problémám:


Hogy, kb minden kapcsolat véget ér. Meg, h nem lesztek együtt örökké, meg szétmentek, meg ilyenek. De oan kapcsolatra vágyom, ahol nem megyünk szét. Értitek.

Van olyan lánny, aki komoly kapcsolatra vágyik? Hol ismerkedjek velük? Van értelme ismerkedni??????


Biztos nincs oan lány, aki komolyan gondolná, én így vagyok vele. Kedves, barátságos fiú vagyok. Segítőkész.

Ez nem jelent semmit?????



2014. febr. 24. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen szarul írsz, akkor nincs.

Csak nekem b**ssza a szemem az "oan"?

Egyébként meg attól, hogy komoly kapcsolatot keresel, vagy akár találsz is, nem garantálja, hogy nem mentek szét. De ha meg sem próbálod..

Honnan lehetne tudni,hogy ki lesz az, akivel "örökre" együtt maradsz? Sehogy, csak ha belevágsz.

Bár eleve selejt úgy belekezdeni egy kapcsolatba, ha az a felfogásod, hogy úgyis szétmentek.

2014. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Oan". Ettől még férfiként is kiráz a hideg, a lányok többsége is így állhat hozzá szerintem, max. a tizenéves csitrik nem. Egyébként meg véget érnek a kapcsolatok, de ez is tanulási folyamat, és egy idő után remélhetőleg találsz egy végleges partnert. Abban viszont ne reménykedj, hogy elsőre találsz olyan valakit, akivel nem mentek szét, erre nagyon kevés az esély.
2014. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A normális lányok sajnos mind foglaltak. Ha akad is 1-2 kivétel, akkor is válogathatnak a jobbnál jobb pasik között.
2014. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fura de volt ma már pár hasonló kérdés...
2014. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne,könyörgöm,ne itt siránkozz:) ha minden kapcsolat véget ér,akkor is teljesen megéri szerintem,akárhány napot töltesz is azzal akit szeretsz....amugy meg sok lány vágyik komoly kapcsolatra, de ne félj ismerkedni,mert,ha nem lépsz továbbra is csak az önsajnálat marad:/ légyszives lépjetek fiúk, bár nekem az az észrevételem,hogy lenne olyan lány aki szeret téged,csak te esetleg csúnyának tartod...(amugy elég 1 kérdőjel is,ha kiraksz hatmilliót nagyon követelődzőnek tűnsz) :)))
2014. febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!