Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ismeretség után mentete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ismeretség után mentetek fel egymáshoz a pároddal?

Figyelt kérdés

Pusztán arra gondolok, hogy mennyi idő után engedtétek be a kis "magánszférátokba", nem az ágybabújásra gondolok. Kivételesen :)


Hány hét/hónap ismertség illetve randi után?


2015. febr. 6. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
első randi
2015. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első randi a lakásomon volt. A második is, mert ömlött az eső. A harmadik egy kávéházban. Utána is sokat volt nálam, de csak kb. egy hónap után jöttünk össze, addig csak ismerkedtünk, pedig 30 felettiek vagyunk. Aztán két hónap múlva hozzám is költözött, és ez már a mi magánszféránk :)
2015. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első pillanattól kezdve beengedtem a belső szférámba (lelki). Két hét ismeretség után, hívtam el először magamhoz. Két órára rá már rajta voltam. :)


22/F


Szeretem a bevállalós nőket. Több ilyen kellene! :)

2015. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem. Olyan 1 het szokott lenni.

Addig inkabb csak ismerkedunk. Randizgatunk itt ott amott :)



18/f

2015. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 hónap. De akkor már le is feküdtünk egymással.
2015. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyjából a második randin vitt el magához. Vagy a harmadikon. Már nem is emlékszem. De egy héttel a megismerkedésünk után. Esetemben ezt viszonozni nehezebb volt, akkor még kollégiumban laktam, nyilván a szobatársaimat abban a pöttöm kis szobában nem akartam az új szerzeményemmel (höhöhö) zaklatni. Miután nyár lett és ők hazamentek, na, akkor volt ott először. De utána is ritkán jártunk oda, nyilvánvalóan kényelmesebb volt nála lenni.


22/l (és 29/f)

2015. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!