Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tobbet érez irántam mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobbet érez irántam mint barátság?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe szerelmes vagyok o 14 én 16 éves vagyok. A nyáriszunetben ismertem meg sokat beszélgettunk szorakoztunk és sokat jártam hozzájuk csak az a probléma hogy o sosem hivott fel és sosem jott el hozánk ( elhivtam hogy nézunk egy filmet amit nagyon szeret de aztmondta hogy lusta bejonni a városba pedig nincs messze kb 10 percnyire) mindig én mentem el és mondtam is neki hogy ha kell vmi nyugodtan hivjon fel.Párszor volt olyan érzésem is hogy csak kényszerbol beszélget velem vagy hogy azt gondolja hogy mikor megyek el.Most hogy megkezdodott a suli 1 héten 1 szer 2 szer elmegyek hozzájuk akkor kb 3 órát beszélgetunk én nemsietek haza akármiylen sotét is van o meg nem nagyon jelzi vagy nemmondja hogy pl vmilyen filmet szeretne megnézni vagy vmi ilyesmi stb egyszoval ugygondolom hogy vagy kényszerbol beszélget velem vagy szivesen van velem. Kérlek irjatok meg a véleményeteket amenyire boven csak lehet. Elore is kossz !!!
2008. szept. 10. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azt tenném, hogy nem mennék hozzá egy pár napig. Ha felhív, hogy mi van veled, miért nem mész, akkor biztos érdeklődik, csak nem nagyon meri kimutatni az érzelmeit. Amúgy mozdulatokból, apró jelekből észre lehet venni, ha nem akarja, hogy ott legyél nála. Pl leküld, mert "dolga van". Vagy nem nagyon beszél veled, csak te beszélsz folyton, ő meg mondjuk csak helyesel. Kérdezheted is őt, hogy miért nem jár el hozzád, mikor te annyit vagy nála. De ha egy pár napig nem keresed, és utána találkoztok, akkor a reakcióiból észre veheted, hogy mennyire hiányoztál neki.
2008. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

cia.én egy lány vagyok és ugyanez a helyzetem egy pasival.

mindig én hivom fel,stb.

szerintem is várd meg mig ő ir és ne te nyaliyy neki..:)

én azt szoktam csinálni hogy amikor talizok evvel a sráccal mindig engedem hogy azt cináljon amit akar és igy észre szokott venni.pl.múltkor sátoroztunk vele eggyütt és elkezdett de kurvára flörtölni velem!!!én meg vettem a lapot és ugyan azt csináltam!!!!szal csak nézd a dolgok POZITIV oldalát!!!!!sok sikert

2008. szept. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor várok egykicsit aztán meglátom mi lesz. Nagyon szépen koszi.
2008. szept. 11. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Így-így :) Várj csak szépen,de egyébként az nem elképzelhetetlen, hogy valamit rosszul csinálsz a folyamatban? Úgyértem írok egy hülye folyamatot, és szűrd ki a választ magadnak: Elmész rrontasz reggel 8kor hogy szia, mizu? lejöttem megint... igénytelenül öltözködöl, csipás a szemed, büdös a szád, aztán a csaj így azt se tudja mit kezdjen veled :) Majd ott csüngsz rajta estig...lehet hogy neked ez nem gáz, de ő mondjuk már 18 óra körül szeretne kicsit lepihenni, megnézni a híreket. megfürdeni, megvacsorázni, és hoppá! már 20 óra van ...:)

Vagy netán amiért sokat vagy vele, és sokat beszélsz, egyszerüen hülyeségekkel traktrállod, és már a f*sza kivan veled meg ezzel az egész hülyeségből, de nem akar megbántani téged azzal hogy: bocsi már nem vagyok szerelmes beléd :S ....kérlek menj el. (?) Úgye milyen rosszul hangzana? DE még sok példa van, de az akkor sem normális hogy a csaj 1 lépést sem tesz veled szemben... most ez fájni fog: ... az a megérzésem, hogy van egy másik fiú is a képben, és emiatt nem tud fellazulni, emiattt nem képes veled friss szerelmesekként viselkedni, mint ha semmi nem történt volna, igen, van egy olyan érzésem hogy valaki tetszik neki, aki jobb nállad, és szivesen vele lenne mint vele...bocs hogy kicsit nyersebb voltam, de gondold át a dolgokat a csajjal mondjuk MOST.


Egy szingli srác (19)

2008. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vele mint veled* ..elirtam
2008. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beszét vmi olyasmiról hogy plátói szerelemes az egyik magyar színészbe csak nemtom melyikbe. A másik dolog nem rontok oda mert megkérdeztem hogy mikor vannak sorozatai hogy esetleg akkor ne zavarjam és altalában olyan 5-6 után mentem oda amikor márt altalában unatkozik vagy nincs semmi dolga.
2008. szept. 14. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Te most a csajnak a szerelme vagy, vagy a szolgálója? Ki a f*szomat érdekli ilyenkor egy sorozat,mikor az ember szerelmes? :DD De most jóhogy nem már elküld mert " teaszünete van "...az hogy a mensije megérkezik, az oké... legközelebb mi lesz? megvárod míg elszenderedik?....xD
2008. szept. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszike mindent probléma megoldva :DDDDDDD
2008. szept. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!