Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon a csajok mit keresnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a csajok mit keresnek a pasikban? Avagy egy csaj mit néz meg elsönek a pasin?

Figyelt kérdés
Csajok írjatok! Kiváncsi vaok hogy vélekedtek erröl!
2010. márc. 15. 19:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát...Először is megnézem az egész gyereket,hogy hogy is néz ki és érdemes-e tovább szemlélni.Ha érdemes,mert nem kövér de nem is túl sovány,normálisan van felöltözve,akkor megnézem a részleteket is.

Szerintem a cipő mindent elárul a viselőjéről-nekem a deszkás jön be.Aztán megnézem az aracát (bár lehet hogy ezt hamarabb mint a cipőt XD ),hogy helyes-e.Ha szerintem az,akkor eldöntöm,hogy bejön és megfogalmazódik bennem a mondat,amit odasúgok a barátnőmnek:"Tök jól néz ki az a fiú!"

Ez a sorrend.Amúgy meg nemis értem miért pont a szemet írjátok,mert azt csak egészen közelről látod,amikor már rég eldöntötted,hogy mi lesz a következő lépés.

2010. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Hát...először is azt hogy ne legyen igénytelen:D azért figyeljen oda a külsejére ...de azért ne nyafogjon ha össze kócolja a szél a haját...=)...arcát,szemét,testét
2010. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köx a válaszokat! Felmérések szerint ugy hallottam h legkevésbé nézik meg a csajok az izmokat!
2010. márc. 16. 19:27
 14/23 anonim ***** válasza:
nekem az a fontos, hogy jol kijojjek vele...kulsore nem megyek, mert az csalodassal jar....amugy a szem...az meg szokott fogni:D
2010. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én a kezét nézem elöszőr...:)
2010. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
ÉN A FIUK SEGGÉT NÉZEM MEG ELÖSZÖR:D aztán az öltözködését, legyen trendi, de ne divatmajom. és legyen aranyos mosolya.és én szeretem ha egy fiu nemhuzza fel tüdöig a gatyáját, sőt kicsit lejjebb is tolhatja:D
2010. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

*arcát

*szemét

*haját

*öltözködési stílusát

*fenekét ;$:DD


15/L

2010. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

hát azért az is fontos, milyen az alkata..

nekem speciel nem jönnek be ezek a nagyon izmos, kidobó fiú kinézetű pasik, legyen izmos, vagyis kisportolt, divatos, de ne divatmajom, laza, kedves..

először az arcát, aztán a testét és a kezét nézem meg!

Nem tudom miért, de nekem annyira bejön, ha egy fiúnak látszanak az erei az alkarján meg a kezén..az olyan férfias!:)

2010. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
én pl a haját....nemtom mért..xD
2010. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
én a szemét,a kezét,és a fenekét :P
2010. ápr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!