Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki 27 évesen a társkereső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 27 évesen a társkereső?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen végre felmerészkedtem (nem vagyok csúnya, vagy antiszociális, de olyan a munkám, hogy nincs lehetőségem ismerkedni), erre ma látom, a nálam pár évvel fiatalabb kollégák ott nézegetik a csajokat az oldalon az ebédidőben. Ez után azonnal töröltem magam:(


Nektek mi a véleményetek? Nem ciki "ismerősbe" botlani?

Kicsit úgy érzem, mintha kitennék egy táblát, hogy "nem akarok egyedül maradni" pedig nem vagyok elkeseredett, csak hát jó néha valakihez odabújni:)


2015. okt. 8. 20:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Sorry, hogy segíteni akartam az éleslátásommal. :)
2015. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ne értsd félre nem leszóltalak, csak kis irónia:)

Egyébként igazad van, csak, hát szebb lenne, ha nem kellene küzdeni a dologért.

2015. okt. 8. 21:01
 13/17 anonim ***** válasza:
igaza van mostnak
2015. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki szerintem.

En fiatalabb vagyok,mint Te es sajnos az en korosztalyomban kinos a tarskereso oldalak hasznalata. Viszont a huszas evei vegen jaroktol es az idosebbektol valahogy olyan termeszetesnek veszik a netes tarskeresozest. Szoval pont,hogy nalatok az elfogadottabb mig minket nem is igazan vennenek komolyan a mar regisztraltak.

Engem egyreszt az tart vissza a tarskereso hasznalatatol, hogy ott is sok a hulye es kihasznalos ember,egyszeruen nem ertik, hogy valaki nem szexkapcsolatot keres, hanem komolyat.

Ettol fuggetlenul nem akarlak lebeszelni rola,en is ismerek olyanokat, akik ott ismerkedtek meg es evek ota egyutt vannak (hazassag,gyerekek).

Sok sikert!

19/n

2015. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
59%
Szerintem alapból cinkes társkeresőre regisztrálni. Sohasem próbáltam még, de amilyen rossz tapasztalatokat olvasok női és férfi szemszögből is, majdnem elokádom magam.
2015. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Egy nőnek nem kell küzdenie ezért.

Viszont társkeresőn fent lenni vérciki!

2015. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22%
#7 Nőként viszont baromi egyszerű dolgod van. Felregisztrálsz, első nap kapsz 50-100 körüli levelet, és csak választanod kell az íróik közül.
2015. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!