Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki 27 évesen a társkereső?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 27 évesen a társkereső?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen végre felmerészkedtem (nem vagyok csúnya, vagy antiszociális, de olyan a munkám, hogy nincs lehetőségem ismerkedni), erre ma látom, a nálam pár évvel fiatalabb kollégák ott nézegetik a csajokat az oldalon az ebédidőben. Ez után azonnal töröltem magam:(


Nektek mi a véleményetek? Nem ciki "ismerősbe" botlani?

Kicsit úgy érzem, mintha kitennék egy táblát, hogy "nem akarok egyedül maradni" pedig nem vagyok elkeseredett, csak hát jó néha valakihez odabújni:)


2015. okt. 8. 20:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Sem 24, sem 27, sem 37 évesen nem ciki az, ha az ember ismerkedni szeretne. Az más kérdés, hogy van, aki szeretne, csak nem fotogén(én...) :D


24/F

2015. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Miért törölted magad? Még a végén látták volna, hogy szabad vagy és érdeklődő?


Nem ezt a táblát teszed ki, hanem azt, hogy "egyedül vagyok, nyitott vagyok az ismerkedésre".


Teljesen természetes igény, hogy az ember keresi a társát.


(Mellesleg én pont ennyi idősen találtam meg a férjem egy társkeresőn :D így elfogult vagyok kissé. De akkor is úgy gondolom, hogy ott is emberek vannak, sosem lehet tudni, ki ír. Mostanra két gyerekünk lett, és boldogok vagyunk. Ha annak idején leszedem magam, garantáltan soha nem ismerkedünk meg. Más városban éltünk.)

2015. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D


3 hónapja tervezgetem a regisztrációt (hasonló a szituáció, valahogy műszaki területen kevés a lány/nő), Word-ben meg is írtam a bemutatkozó szöveget, de nem bírom rávenni magamat.

Ettől függetlenül hetente megnézem (parom.hu, a többi nem tűnik elég bizalomgerjesztőnek), hátha már megjött az indíttatás.

A "nem akarok egyedül maradni" tábla szerintem nem lenne szégyen, nemtől függetlenül - de én is megnéztem kik vannak fent ugyanarról az irányítószámról, biztos ami biztos.

De a kérdésre: remélem nem, én még kettővel idősebb vagyok.


29F

2015. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi, de jo, hogy mas igy erez.

Mar en ereztem magam rosszul, hogy szinte eroszakkal kene ravenni magam, hogy regisztraljak egy ilyen oldalra. Egyszer mondjuk kiprobaltam, de nem mertem kepet kitenni magamrol, pedig egyaltalan nem vagyok csunya. :D Aztan meg az lett a gondolat vege, hogy "mindegy is, most ugy is jol erzem magam most szinglikent...":D)


Amugy annyira eroltetetnek erzem az egeszet. Viszont talan ott meg jobban lehetne novelni az eselyt a partalalasra...

Az ismerosoktol en is felek, hogy valaki meglat ott. Pedig tudom, hogy ez hulyeseg.


Nem tudok tanacsot adni, csak aterzem a helyzetet.


26/N

2015. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de férfiként baromi jól kell kinézned ahhoz, hogy egyáltalán választ kapj a leveleidre.
2015. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én is próbálkoztam. én azért vettem magam le, mert elegem volt abból, hogy senki nem írt, csak több mint 200 km-ről, és azt, hogy a távolság nem akadály.... Igen... Győr-Debrecen nagyon esélyes. Vagy Gyöngyüs. Vagy Miskolc. A másik réteg pedig aki a közelben volt, de azonnal szexet akart, írt chaten (Sya, sex ma? és hasonlók...). Kiakasztó volt. És a harmadik típus akik közel voltak, de soha nem írtak vissza, pedig ugyanúgy sírtak a fórumokon, hogy nincs senkijük és minden nőt csak a pénz meg a kinézet érdekel, mint itt néhány pasi. Levettem magam.
2015. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, de azt hiszem nekünk sem egyszerű az ismerkedés.

Köszönöm mindenkinek, hogy leírtátok:)

2015. okt. 8. 20:49
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem gáz ez. Ha a nagy emberek az első bukásaikkor feladták volna a keresést, tanulást, fejlődést stb. akkor ma nem lennének azok, akik. Ugyanígy működik ez is eredményeket tekintve.
2015. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Jah és átérzem a helyzeted... Engem a kollégák biztos nem vizslatnának, mert női munkahelyen dolgozom. De... pedagógus vagyok, és ahogy láttam, kis nyikhaj gyerekek is regisztrálnak már oda... Volt olyan "kisfiú", aki 14 évesen szexkapcsolatot keresett MILFekkel... Nem nagyon szeretném, ha az egyik tanítványom meglátna engem!
2015. okt. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Már ebben a témában is eredmény orientáltnak kell lenni?:)

Szerintem a mesékkel van a gond, maik elhitetik velünk, hogy a szerelem betoppan az életünkbe:)

2015. okt. 8. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!