Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem vagy sem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem vagy sem, hogy lenne-e a barátnőm? Komolyan gondolhatja-e a dolgokat?

Figyelt kérdés
Találkozgatunk egy lánnyal. A találkozókon jól megvagyunk. többször is ő kezdeményezte a csókot. Amikor megleptem őt egy szál virággal és a kedvenc csokijával, ezt csókkal köszönte meg. Sikerült őt megnevettetni. Viszont 2 találkozó között keveset beszélünk. Mert sok elfoglaltsága van.
2015. okt. 8. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el egy találkozóra, és ott mondd, hogy szeretnéd, haabarátnőd lenne. Ne kérdezd, iránítottan utalj erre finoman. Ha benne van, megerősít egyből, ha meg kételkedik, és kérdeznéd, akkor hezitálhat még egy ideig úgyis.
2015. okt. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól beszéltek keveset, mert sok elfoglaltsága van, Ezt nem értem... Nem veszi fel a telefont és utána nem hív vissza, ha meg felhívod közli, hogy elfoglalt minden egyes nap?

Egyéként pedig simán lehet, hogy nem fészbúkozó vagy telefonozós fajta. Én pl utálom a telefonon megbeszélni a dolgokat. Az nem arra való, hogy az élettörténetünket elmeséljük! És ebből fakadhat a következő indok: Ha mindent megbeszéltek telefonon, miről beszéltek majd személyesen?

2015. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, az eredeti kérdésre nem válaszoltam. Azt hogy komolyan gondolja, miért nem tőle kérdezed?
2015. okt. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van sok elfoglaltsága, mert más srácokkal is randizgat.
2015. okt. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tőlem a barátom megkérdezte hogy lennék-e a barátnője? :) Aranyos volt, én már az első csókunktól számítottam a kapcsolatunkat, ő a kérdést két héttel később tette fel. Hát így a dátumot eltoltam két héttel :)
2015. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég zavaros.. ahogy írják, nem mindegy, hogy röviden beszéltek két találkozó között, amik sűrűn követik egymást, vagy nem igazán lehet őt elérni és nehéz a következő találkozót egyeztetni is. Ha utóbbi, akkor bennem is felmerülne, hogy mennyire akarja komolyan az egészet, de ha nem erről van szó, akkor csak próbáld a kezedben tartani az ismerkedés fonalát, kezdeményezni, bókolni. Érezned kéne, hogy összetartoztok-e. Persze, ha kell a megerősítés, beszéljétek meg.
2015. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!