Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a göndör,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a göndör, hullámos hajú lányokról? Bejönnek vagy az egyenes hajúakat pártoljátok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 18:41
 1/10 opened paradise ***** válasza:

Az is lehet 1000 féle...

De pl. Lorde-ét imádom.

2015. okt. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kép ?

De ez változó kinek mi áll jól.

2015. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én imádom :D de tényleg jó lenne megtudni, hogy te milyenre gondolsz
2015. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szexi tud lenni. De meg van az az arctípus, amihez megy, pl. titkárnős arc, hosszúkás arcszerkezettel, jó kis szemüveggel stb. Nőfüggő, de bejön.
2015. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden típus bejön valakinek. Érdemleges statisztikát itt nem fogsz kapni hogy ÁTLAGBAN mi jön jobban be a férfiaknak. Mert ha ide ír 5 egyenes haj pártoló akkor mivan? :D mellesleg egy bizonyos kor fölött nem csak a haj számít. ;)
2015. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
Az egyenes vonalú, farkamon egyenletes mozgást végző haj jön be a legjobban. :)
2015. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Természetes göndör hajam van, szeretem, büszkén viselem, soha nem vasalom. Eddig az összes barátom dicsérte, nekem az a tapasztalatom, hogy nincsenek nagy ellenérzéssel a fiúk velünk szemben. ;)

24/N

2015. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, a lényeg az, hogy aki viseli, legbelül jó, és tisztességes ember legyen.
2015. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem hullámos van, mások örülnének a hajamnak, mert ilyen megcsinált kócosan vagy hogy néz ki, amit más tengeri sós stb termékekkel ér el. a barátomnak az egyenes tetszik, rajtam is, de beszopta, mert nem fogom állandóan vasalni. :D
2015. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak pö-cse ne legyen
2015. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!