Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy hiányozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy hiányozzak neki?

Figyelt kérdés
Sajnos a leheto osszes pasi elijesztési modot gyakoroltam , a sracon , mindig en kerestem , mindig en hivtam el ...kb egy honapig minden heten . most legutobb azt mondta majd hiv , mindig terelt hogy nem er ra , dolgozik , de en allandoan basztattam ... most egy hetig hagytam hogy keressen de nem tette ... ezert ra irtam ... o egybol megkerdezte hogy haragszom e ra h nem irtam mostanaba erre azt feleltem , hogy nem dehogy , hogy , megertem hogy mindig elfoglalt .de most mar latni akarom . azt irta hogy az jo , hogy megertettem ... es ignoralta hogy azt irtam latni akarom ... ekkor dobtam neki kerdojeleket , meghogy nezze mar meg a naptárát nekem ...szeretnek egy csokot adni neki ... erre anyit irt hogy majd egyeztetunk ..... mit reagaljak ??????? konkrétan egyaltalan nem erdeklem ahogy azt latom .... mit csinaljak ??
2015. okt. 7. 11:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk a 10es nek igaza van! Kicsit " "szánalmas" "
2015. okt. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
En 24 vagyok o pedig 60
2015. okt. 7. 14:40
 13/13 anonim ***** válasza:

...pedig meg voltam győződve, hogy sokkoló értékű ez a kis apró információ.. Én ha belegondolok még mindig nem térek magamhoz, de hogy is van... Kinek a pap, kinek a papné.

Kérdező szerintem kapsz jóval fiatalabbat, akit majd érdekelsz is!!

Minden jót!

2015. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!