Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő/hány randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő/hány randi után szakítanál valakivel azért, mert nem érzel semmit? (Egyáltalán semmit, még egy kis "szikrát" sem, csak jó vele lenni, mint pl egy haverral)

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Most már össze sem jönnék ilyennel. (Régen megtettem, de rájöttem, hogy nem éri meg.)
2015. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na de mégis mennyi idő? Mert én nem vagyok az a típus, aki az első randit nagy érzelmekkel hagyja el (bár egyszer fél óra után meggyűlöltem valakit), ezért próbálkoztam tovább. Még nem jöttünk össze, csak a randi fázisban vagyunk, de nem akarom húzni az agyát, viszont túl korán sem akarok mondani semmit.
2015. okt. 5. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Az első beszélgetésnél kellett volna érezned, hogy egy hullámhosszon vagytok.
2015. okt. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én elég sokat szoktam levelezni az első személyes találkozás előtt, így már az első randira úgy megyek, hogy "ez az ember kell nekem". Valami nagyon nagy gebasznak kell történnie, a levelezésünkhöz képest nagyon eltérő képet kell mutatnia ahhoz, hogy azt mondjam, nem, bocs, mégsem. Többször fordult már az elő, hogy a másik fél lépett vissza az első személyes találkozás után.

De ha mégis előfordult, hogy másként viszonyultam az illetőhöz a randin, mint a netes beszélgetések szerint gondoltam volna, akkor azt rögtön megmondtam. Fölöslegesen ne raboljuk egymás idejét.

2015. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer, és utoljára elkövettem azt a hibát, hogy megismerkedtem élőben egy lánnyal, jól elbeszélgettünk, sokan észrevették, hogy bejövök neki, de én valahogy nem éreztem azt, hogy vele akarok együtt lenni. Voltak furcsa dolgai, távolságtartó volt mindenkivel, nem kedvelte őt a környezete. Végül annyira futott utánam, kedveskedett nekem, kezdeményezett, hogy beadtam a derekam, azt hittem, majd megnyílik nekem, és lesz nagy boldogság. A nagy francokat.

Életem egyik legrosszabb párkapcsolata volt, tartott a rózsaszín köd pár hétig, aztán előjött az igazi énje: ritka magának való, öntörvényű, undok lány volt, sose volt őszinte velem, a környezetének dicsekedett azzal, hogy neki van pasija, ennél többre nem voltam jó, fogalma se volt, hogy kell egy párkapcsolatban viselkedni. A harmadik-negyedik héten elegem lett, látván, hogy itt változás nem lesz, és kidobtam.

Ha nem érzel semmit a másik iránt, és nem tudod elképzelni vele az együttlétet, akkor vess véget a randiknak/párkapcsolatnak! Felesleges reménykedni, hogy ha együtt lesztek, majd jobb lesz.

2015. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én általában komolyabb előzetes ismerettség nélkül megyek az első randira, és bár ott is érezni szoktam, hogy ebből lehet-e valami, azért még adni szoktam esélyt, hátha. Eddig 10ből 10 esetben az első megérzés nyert, de ez 2 hét alatt már bőven ki is derült. Általában az van nálam, hogy 2 hét alatt nagyon fellángolok, és hűdeszerelem, vele akarom leélni az életem, vagy az van, hogy hűvös érzelemmentességgel megmondom neki, hogy bocsi, megpróbáltuk, nem fog menni, sok sikert a jövőben.


Szóval, kb 2 hét után. Ebben benne van min 3 találkozás, és szinte folyamatos virtuális beszélgetés.

2015. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legkésőbb az első randi után, össze sem jövök olyannal, akinél nem érzek semmit, de volt, akivel azért egy randi még volt, hogy akkor teljes legyen a kép, mert emberileg nem volt akkora tök, de volt, akivel már előtte sem tudtunk beszélgetni, így nem volt értelme, hogy személyesen is találkozzunk.


Ha a kapcsolat hűl ki, ott azért megpróbálnám még felszítani a tüzet, ha látom értelmét, de ha semmi esély, akkor inkább menjünk külön békésen.

2015. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fél éven át ismerkedtem neten, volt kb. egy tucatnyi randim, és nem éreztem a szikrát... volt, hogy kölcsönösen nem éreztük, volt, hogy a másik félnél nem volt meg az a plusz, de az is előfordult, hogy a másik akarta volna, de én nem tudtam azt mondani, hogy igen, őt akarom... nem vágtam így bele a kapcsolatba... és milyen jól tettem!

Fél év után ugyanis egyszer csak jött a szikra. Kölcsönösen. Már az első randin megvolt az érzés, hogy őt akarom, a második randink végén össze is jöttünk. Hónapok óta együtt vagyunk, és nem bántam meg, hogy kivártam, mert most olyan kapcsolatom van, amilyenre mindig is vágytam! Nem kellett erőltetni semmit, várni az érzelmek alakulását: jöttek maguktól! Ha belementem volna egy kompromisszumos kapcsolatba, elszalasztottam volna ezt a lehetőséget.

2015. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!