Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz nő vagyok, ha több férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz nő vagyok, ha több férfival is randizok, találkozgatok?

Figyelt kérdés
kb fél éve váltam el a férjemtől, nem tudtunk helyrehozni a dolgainkat.. nem csaltuk meg egymást, nem lett gyerek sem. 31 éves vagyok. kb 10 évig voltunk együtt de előtte azért pár évet buliztam szóval kiéltem magam, mondhatni.. viszont kb 2 hónapja teljesen nyitott vagyok mindenre, mindenki azt mondja hogy jó irányba váltztam, jövök-megyek, bulizgatok, ismerkedek, alig ülök otthon. vannak férfiak akikkel többször is randiztam már és van akivel csak ismerkedtem pl neten. vannak régebbi ismerős férfiak is akikkel összemelegedtem. de pl egy éjszakát eltölteni valakivel "úgy" az három férfi volt. egyiket ezer éve ismerem és rossz passzban voltunk nagyon jó volt és azóta is beszélünk bár nem találkoztunk. van egy másik akivel mostanság ismerkedtünk meg, vele is randiztunk már kb háromszor, ő 40 éves és most volt nálam egy kis éjszaka.. de ugyanúgy randira hívott és velem akar lenni.. és van még egy harmadik aki nagyon tetszik és vele már többször is randiztunk de nem voltunk együtt miota a másik két férfi van. nem csinálok olyat hogy egyik nap ez másik nap az, de beszélgetek velük ugyanúgy, randi de pl az éjszakák után nem volt azóta több éjszaka egyikkel sem mert megszólalt a lelkiismeret. én csak szórakozni akartam ahogyan valószínűleg ők is.. és nem is nézek még egyikre sem úgy hogy akár a férjem is lehetne mert nyilván még nem nyiltam meg teljesen vagy nem tudom. de egyre jobban gáznak és ribinek érzem magam és szerintem ez így is van. még ha ők is csak szórakoznak.. ha véletlenül egyikkel komolyra fordul akkor így inditsak egy kapcsolatot hogy közben mással is voltam? ha meg csak szórakozunk akkor ennyi volt.. nem tudom. itt a lelkiismeret és ilyenek.. senki nem tudja ezeket a dolgokat egy barinőm sem.. ezért vagyok kíváncsi más emberek véleményére.. de lehetőleg ne olyan írjanak akik alapból elítélik az ilyen dolgokat hanem azok aki hasonló cipőben már voltak vagy vannak vagy lennének mert a folyamatos ítélkezés sem jo.. hiszen szingli független nő vagyok.. csak kíváncsi hogy ez még belefér és sokan durvábbban is csinálják agy nagyon gáz vagyok és mindenki szerint ribi... ja és egyiknek sincs se gyereke se felesége semmi... köszi előre is.
2015. okt. 1. 20:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy gáz...! Most váltál el, sztem simán belefér. A pasik alapból jobban szeretik a komolytalan dolgokat, úgyhogy nagy a valószínűsége, hogy így is bírnak téged.

Mondjuk korrekt legalább azt közölni, hogy "szingli vagyok, épp élvezem az életet" ... vagy valami hasonlót, hogy érezzék, hogy nem tervezel komolyra. Ha meg valakivel mégis összejönnél, dobod a többit és kész. Ha nagyon faggat, esetleg elmondod, hogy addig "több vasat is tartottál a tűzben". Normális ember csak megérti, ha utána hű vagy.

2015. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Amíg egyiknek sem ígérsz semmi komolyat, addig nem gáz.
2015. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!