Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek is nehezebben megy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is nehezebben megy a hétköznapokban az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Interneten sokkal könnyebb szerintem. 20L :)
2015. szept. 29. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Neten nincs lámpaláz ez tény, de a férfiaknak nehezebb mert minket legtöbbször válaszra sem méltattok :)


22/F

2015. szept. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Interneten azért könnyebb talán, mert ott mintha kissé nagyon hangsúlyt kapna a személyiség, mint a külső.
2015. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 van benne igazság :)
2015. szept. 29. 18:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is nehezebben megy, nem kifejezetten az ismerkedés, hanem a megfelelő társ megtalálása.N
2015. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pont nem igaz amit írtok,mármint persze nőként biztos könnyebb,de nőként mindenhol könnyebb az ismerkedés.

Férfiként meg ugyanúgy hiába írok én bármennyi nőnek,a képet megnézik,elítélnek egyből,és válaszra sem méltatnak.

Szóval pont ugyanolyan sz*r a net is,mint máshol.

Ha legalább egy lett volna,aki legalább meg akart volna ismerni,a személyiségemet,akkor már valószínű együtt lennénk,mert van bennem sok jó,és pozitív,csak mivel nem születtem helyesnek és nem vagyok izmos,így még csak esélyt sem kaptam soha. :/

24/F

2015. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 izmos még lehetsz..
2015. szept. 29. 18:52
 7/12 anonim ***** válasza:

"#5 izmos még lehetsz.."


Hat de ha kigyurja magat, eggyel kevesebb kifogasa lesz! :S

2015. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem lehetek sajnos,mert genetikai problémák vannak vele,de semmi gond.

Vagyis de különféle kokszokkal meg lehetne csinálni,és felfújni,de nem szeretnék lufi lenni,ami kilyukad.

2015. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Szoval meg a kigyurasra is van mentseged, egyem a lelked. Tenyleg nem tehetsz rola, hogy nem talalsz part magadnak! ;D
2015. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt megkerdezhetem, h honnan szedtetek ezt h nagyobb hangsulyt kap neten a masik kiismerese? Egybol keppel jon mindenki, utana ha nem bejovos akkor szepen leepiti, ha bejon akkor talan jobban megismerik egymast, de a kulson van a hangsuly az biztos.
2015. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!