Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ajándékot vigyek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vigyek első randira?

Figyelt kérdés
Én csokoládéra gondoltam, abból milyet vagy bonbont?
2008. szept. 9. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mozartot, az különleges a Szívecske alakú finom:) vagy Szamos Extra barnát:) vagy Szamos szívdesszertet.
2008. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy dologra gondolni. Nem is nagyon szokás első randira ajándékot vinni, persze ha viszel az nagyon kedves gesztus. De ne vidd túlzásba egy olcsóbb, de finomabb csoki bőven elég a figyelmesség kedvéért.
2008. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én lány létemre egy szál virágnak is örülnék,de a csoki is tök jó megoldás szerintem:)
2008. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Sztem is vihetnél virágot...bár én személy szerint nem vörös rózsára gondoltam, mert az a szerelem jele, és ha először találkozol vele, akkor lehet h még nem vagy szerelms (ha igen, akkor bocsi, nem szóltam)

de én uezért nem adnék neki szivecskés csokit...psze ez csak az én véleményem....

2008. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
15 és 14 évesek vagyunk
2008. szept. 9. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Jobb a virág szerintem is:)..meg talán kedvesebb is egy picit
2008. szept. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami oylat, amit mind a ketten helyben be tudtok tolni :)
2008. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne vigyél ajándékot az első randira, a lány megijed hogy el kell köteleznie magát..
2008. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Vigyél neki kötelet. HA sikeres lesz a randi akkor összeköthetitek magatokat egy életre, ha nem akkor kosarat is fonhat belőle neked, ha hülyén viselkedsz akkor vizbeáztatja és megver vele, és ha mindezek mellé még unalmas is vagy akkor felakaszthatja magát. Szerintem a kötél a legpraktikusabb ajándék.
2008. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem első randira még semmit max 2puszit.

Ne kezd előtérbe helyezni azokat a dolgokat amiktől a pasik félnek(Hogy kihasználják őket) Utána mindig elfogja várni tőled az ajándékokat.Egyre nagyobb értékben.Szerintem.

2008. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!