Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszinte legyek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte legyek vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel tnap találkoztam és nagyon rendes volt meg minden csak az a baj h parasztosan beszél.:S

Ezt úgy értem h és helyett oszt mert helyett mer szavakat használja.

Szerintetek megmondjam neki h próbálja meg ezeket a szavakat hanyagolni v hadjam???

(csak az a baj h engem ez zavar)

Egyébként meg nem az ő hibája sztem ha így lett nevelve.:S


2010. márc. 14. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

"hadja" ... te sem vagy egy észlény már bocs.


Ne akard megváltoztatni már az elején, inkább ne is akarj tőle semmit. ő így beszél. Van a mondás megszoksz vagy megszöksz. Ha nem tetszik hagyd ott, vagy pedig fogadd el.

2010. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek az a helyes, ahogy megtanulta...úgyhogy ez elég sértő... engem is zavar a helyesírásod, pedig azt meg lehet és meg is kell tanulni helyesen... de az anyanyelve mindenkinek más...én is utálom, ha valami "parasztosan" beszél, főleg ha angolosan ejti a t-ket, de igyekszem nem észrevenni és semmiképp nem fogom felróni senkinek...ha emiatt nem tetszik, akkor mond el, hogy nem az eseted és keress mást
2010. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocs, nem valami, valaki
2010. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

sztem nem írtam oat h hadja:D

olvasni meg én tudok

2010. márc. 14. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Így van ezzel nem szabad előhozakodni az elején. Te meg ne rövidítsd a szavakat meg te is írj helyesen, meg remélem, nem használsz olyanokat, hogy "mizu, szivcsi meg bicsi bocsika meg hasonlók" mert ha igen akkor előbb a saját nyelvezteden változtass. De amúgy meg ezt TÁJSZÓLÁS - nak hívják ahogyan ő beszél, valószínű, hogy távoli vidékről származik, de a szülei biztosan.
2010. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Szerintetek megmondjam neki h próbálja meg ezeket a szavakat hanyagolni v hadjam???"
2010. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oszt mé zavar he?
2010. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos,először is,nem ,,hadja",hanem hagyja.Nem sztem,hanem szerintem.Nem ,,v",hanem vagy.Helyesírás egyes,köszönjük,leülhetsz.


A kérdésre:ha Téged ennyire zavar ez,akkor inkább bele se kezdj a kapcsolatba!Az én barátom például az őt helyett az itet szavat használja,mert ezt szokta meg otthon az anyjától.Még sorolhatnám,de tudod,ettől még szeretem,mert normális és jólelkű.Szóval nem próbálom megváltoztatni,mert úgy szeretem,ahogy van.

2010. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ínnye a kutyafülit, oszt ez mé zavar? mögmondom én niked:

Azér mee egy paraszt vogy.

2010. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!