Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van értelme tovább hazudni...

Van értelme tovább hazudni vagy legyek őszinte?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm egy dolgon agyalt állandóan, ezért egy másik barátnőmmel csináltunk egy problémát hogy ezen törje inkább a fejét...Viszont addig gyűrűzött ez a kis átverés hogy már komoly hazugság háló van köré szőve...

Van értelme tovább hazudni? (Valószínűleg soha nem jön rá a dologra)

Vagy inkább mondjuk el?


2009. jan. 12. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
elég szánalmas amit csináltatok, mindenképpen mondjátoke l neki. úgy érzitek, ennek volt valami értelme?
2009. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értelme az volt mert így nem egy olyan dolgon őrölte magát újra meg újra, amin 100X átrágta magát...

És el volt terelve a figyelme...

2009. jan. 12. 19:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csináltatok neki még egy problémát. Ügyesek!!
2009. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én az õszinteség híve vagyok, fõleg ha a baratainkról, barátnõinkrõl van szó. Ezért egy tanacsom van: az igazat csakis az igazat. Ez csak egy tanács, nem muszály megfogadni :) ti erzitek vegulis.
2009. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ez igazság szerint őt nem érinti problémaként, csak egy dolog amin törheti a fejét...
2009. jan. 12. 20:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

19:58-as bvagyok:

lehet ha nem erinti de akkoris aaz igazsagnal nincs fontosab..Vannak egyeb fontos dolgok de ez is a top-ban van. legalabbis nalam. En igy erzem. De lehet ha a baratnod orulne ha elmondanad viszont lehet ha jobb igy? ezt mondod? nem tudom, nem ismerem a storyt nem ismerem az embereket. En megis csak egyet mondok: az igazat csakis az igazat.

2009. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazad van hogy az igazság az egyik legfontosabb...

Csak mikor belementünk akkor jobbnak láttuk így, és még most is...

Csak zavar hogy hazudok neki...

2009. jan. 12. 20:21
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ocsmány dolog egy baráttal szemben,mondd el neki hogy kamuztál,addig ugysem fog hagyni a lelkiismereted
2009. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Engem totál nem bánt a lelki ismeretem...

Csak gondoltam rá hogy mi lenne ha elmondanám...

2009. jan. 13. 18:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te nem is vagy igaz barát
2009. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!