Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyek őszinte ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek őszinte ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Gondolom számtalan ilyen kérdés volt már, de nem vagyok valami jó kereső, így megkérdezem.

A helyzet a következő. Társkeresőn megismerkedtem egy sráccal. Eddig rendben is lenne, csakhogy nem a saját képem van oda feltöltve hanem az unokatesómé. Mentségemre szóljon, hogy nem akartam kapcsolatot, csak barátkozni szerettem volna, és tapasztalatom, hogy egy csinos lánnyal szívesebben barátkoznak.

Gondoltam az elején, hogy kihasználom a tucatnyi levelet, hogy elüssem az időt, így amikor bárki kérdezte, hogy én vagyok-e a képen, szemrebbenés nélkül mondtam, hogy igen. A valóság azonban sokkal jelentéktelenebb. Már ami a külsőmet illeti.

És így ismertem meg S-t is, akivel azóta (lassan 3 hónapja) ismerkedünk és eléggé megkedveltük egymást. Találkozásra nem volt lehetőség, mert eddig külföldön dolgozott. Épp ezért nem is feltételeztem, hogy valaha találkozásra kerül a sor. De jövő szerdán hazajön és szeretne látni.

Na most ugye az a szitu, hogy az ő elméjében van rólam egy kép, ami az unokatesóm és itt lenne a lehetőség, hogy elmondjam neki, hogy nekem közöm sincs ahhoz, aki az ő elméjében van.

De hogy álljak elő most ezzel? És mi van, ha a bensőséges beszélgetések ellenére is a külsőhöz vonzódik? Vajon tetszenék-e neki? Azt még tudni kell, hogy külsőmet tekintve nagyon nem vagyok az esete, ellentétben az unokatesómmal.


2010. okt. 19. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ez elég necces helyzet. most legalább megtanultad, hogy legközelebb(ha lesz egyáltalán) a saját fotódat rakod ki. ha nagyon szeretnél vele találkozni, akkor nincs más választásod, minthogy elmondod az igazat, őszintén. ha nem mered(ami érthető), akkor ne is menj el a randevúra. ha be is vállalod, és így is tetszel neki(végülis nem az unakotesóddal beszélgetett idáig), akkor is ott van már a bizalmatlanság, mert már az elején nem voltál őszinte.

azért sok szerencsét!

2010. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell hazudni és átvetni a másikat...már az elején őszintének kell lenni.elég ha a parlamentbe vannak akik hazudnak.jobb ha őszinte vagy.ha látja a képed,úgy is eldönti h tetszel-e neki vagy nem.ha nem akkor keresgélhetsz még.de azért nem kell átverni embereket.sajnos manapság ez a divat,h mindenkit át kell verni,mert ez a jó.
2010. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Változtasd meg magad hasonlóra, mint az unokatesód.
2010. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bátran. Bele a közepébe:


"Hazudtam. A képen nem én vagyok, hanem az unokatesóm."


Ha eddig nem tudtál őszinte lenni, és most sem tudsz, akkor felejtsd el, hogy normális kapcsolataid lesznek az életben. Addig nem lesznek, amíg nem tudsz bízni másokban, és nem leszel rá méltó, hogy mások megbízzanak benned. Ez egy kemény játék, amit életnek hívunk.


Aztán ha a fenti mondatokon túl vagy, elválik, hogy kíváncsi-e még Rád, a mentségeidre, a kifogásaidra, az akármidre? Ha az elsőre (Rád) igen, akkor lehet, hogy a többire már nem is.


"Egy próbát megér."


(Mit veszíthetsz, ha megpróbálod? Ellenben ha meg se próbálod, akkor máris elbuktad.)

2010. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon félek, mert rettenetesen tetszik nekem ez a pasi és a beszélgetések során mondta, hogy én is neki. (És nem csak külsőleg)

Viszont nem tart szépnek (mármint teljes valómban). Egyszer látott képen, de nem tudta hogy én vagyok

2010. okt. 19. 15:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mered meglépni az őszintét, már el is veszítetted őt, csak még álmodozol egy picit.
2010. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha az unokatesómat küldeném magam helyett?
2010. okt. 19. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Menthetetlen vagy.
2010. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!