Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek beszélni egy fiúval....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek beszélni egy fiúval. Vki ad tanácsot?

Figyelt kérdés
15 vok,és még nem volt barátom,de most van egy fiú,aki helyes,meg minden,és beszélhetnék is vele,meg talizhatnánk is,de nem merek elmenni.Még beszélni sem merek vele.Mindenkinek ilyen az első "randija" találkája?
2010. márc. 14. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát pedig muszáj lesz, ha valamit akarsz tőle.
2010. márc. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Akkor mutogasd el neki mit szeretnél.
2010. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez a kategória 18év felettieknek szól.


Nagyon dicséretes hogy őszinte vagy, de elő szoktak itt fordulni olyan témák is, ami nem biztos hogy jót tesz egy 15 éves gyerek szellemi fejlődésének

2010. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17:18 asnak bisztos vmi begyöpösödött f@sz vagy, különben is a szerelem/szex-en belül a randizás kategória NEM 18 éven felülieknek szól, különben is nem azt irta, h 5 éves, hanem volt előtte egy 1-es is!!!!
2010. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak a szexualitás szól 18 éven felüleknek ; ) Vagy neked itt is megjelenik felül a piros betűs kiírás? mert nekem nem..
2010. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17:18! nem hinném, hogy lenne itt olyan kérdés+válasz amit a suliba ne hallott volna. Vagy valami hasonló.
2010. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

17:21 - tévedni emberi dolog, pusztán jóindulatból írtam. Vannak itt hozzád hasonló birkák, akik nem tudnak normálisan megnyilatkozni, akik olyan keménynek hiszik magukat mint a mélyhűtött tevefos. Szerintem menj vissza legózni, mert annyi eszed van mint egy marék szárított molylepkének.


A kérdezőtől pedig elnézést...

2010. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond! Ha ismered, akkor nyugodtan találkozz vele, úgyis neki kell kezdeményezni, mosolyogni meg biztos tudsz:) Legyél vele kedves, a félelmed meg annyi hogy zavarban leszel, de szerintem ő is, ezt meg megoldjátok, amit először elszúrtok azt a következő talinál helyrehozzátok.
2010. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előzőek után...írnék vissza a kérdésre!:D

Az én első randim is ilyen tájt volt, és én is nagyon izgultam. (->Majd kiugrottam a bőrőmből.) A csávesz jóval idősebb volt nálam, össze-vissza dícsérgetett, miegyéb. Amikor megláttam, megálltam egy helyben, és megvártam amíg odajön.:D Szerencsére sok türelme volt hozzám. Miután sétálni kezdtünk, én szó szerint mindenről beszéltem...:D (Pl.: hajkorpásodás). De a csávó inkább csak nevetett rajtam, meg minden. De észrevettem, hogy közeledik, és meg akarna csókolni. És akkor össze-vissza forogtam, semmi áron nem akartam hagyni. Elkezdtünk már visszafele sétálgatni, amikor megálltunk, és megölelt. Arra gondoltam, ezzel még nem lehet baj, így hagytam. Csakhogy akkor már a kezei közt voltam, és meg is tudott csókolni.:D De túléltem, és utána össze is jöttünk. Ne félj...ennél nagyobb hülyét te sem csinálhatsz önmagadból!:) Majd miután lesz pár pasid, miegyéb, neked is biztosan megjön az önbizalmad. Velem így történt!:)

2010. márc. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat,a többiek meg csak vitatkozzanak,azokat is szívesen olvasgatom!:D
2010. márc. 14. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!