Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Csináltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Csináltatok már ilyen aljasságot?

Figyelt kérdés
Jártatok egy lánnyal, elhitettétek vele, hogy komolyak a szándékaitok csak azért, hogy lefeküdjetek a csajjal. A szex után meg leléptetek.
2015. szept. 14. 06:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is tervezek.
2015. szept. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

Megint tanultál valamit!

Öszintén! Ha valaki figyelmeztet. Mit válaszoltál volna neki? Gondolom hogy "Neeem! Ő komolyat akar! Tudom/Ismerem!"

Hát készülj fel rá! Nem mind ilyen de van sok ilyen pasi! Akik a naivságra épit!

19/L

2015. szept. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Sok pasi ilyen, ezért kell kiderítened, mielőtt hosszútávon gondolkodsz vele, hogy lukra megy, vagy mást akar.


Ne szomorkodj, jön jobb.

2015. szept. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2%
Minden egyéjszakás ilyen. Benne voltál? Akkor meg?
2015. szept. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2015. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%

Nem, nem is szándékszom.


De arra nem gondoltál, hogy esetleg valóban tetszettél neki, valóban érdekelted, de azon az éjszakán rájött, hogy mégsem vagy neki vonzó valamilyen szempontból?

2015. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

#6-os!

#2 vagyok! Őt verték át és még ő a hibás?

Ne menjünk már el abba az irányba hogy szerecsent akarunk mosdatni! A pasi ártatlan! Szegény elsőre rájött hogy a lány nem jól csinálja vagy szájszaga van?

Ha igazis lenne! Megkérdöjelezhető a szerelme!

Meg nem jó neki például ahogy sz.pok? És rögtön megpattan utána?

Hát el ne meséld nem egy numera vadász ez a szánalmas köcsög!

2015. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
7es a szájszag ellen a fogmosás a megoldás! Szopásnál fogazni nem szabad! :D DE, ha alapból annyira igénytelen vagy, hogy a szájápolást elhanyagolod, akkor mit vársz? Ha viszont a barátod is igénytelen volt, akkor megértelek.
2015. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Tisztelet a #2-es nőnek, nagyon jót írt. :) Ugyanazt gondolom, mint ő.
2015. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

7-es: Ha szex közben kiderül hogy van valami kiábrándító tulajdonsága a férfi számára, akkor mégis mi fog történni? A férfi kiábrándul. Vannak emberek, akiknek a testszaga nem passzol. Nem tudnak mit kezdeni ezzel.


De lehet, hogy a nővel nem is volt gond. Egyszerűen a férfi rájön, hogy eddig a farka irányította, és hogy


Szerelemről meg ne haragudj, de ne beszéljél addig amíg le sem feküdtek egymással, én legalábbis már rég kinőttem a kamaszkorból. Az ábrándozás, nem szerelem, egy elképzelt emberről, ami vagy be fog jönni vagy nem.


Harmadrészt lehet, hogy semmi köze a lelépésnek a szexhez. Ha például a nő valami olyan primitív szöveget lenyom mint te ebben a válaszodban, akkor én menekülnék.

2015. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!