Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok! Ti mar csinaltatok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti mar csinaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
A srác aki elhivott randira es idősebb volt nálatok , picit tartottatok tole, hogy mást akartok ( ti szűzek voltatok es O is, de O mar szerette volna valószínűleg a kora miatt) es egy parkba vagy hasonlo helyen találkoztatok es "elvittetek" a barátnőtoket a randira, de persze ugy, hogy figyeljen titeket, ha valami nem ugy sülne el, ahogy ti akarjátok ( el akar vinni valahova a srác , ugy hogy ti nem akartátok)

2014. nov. 28. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én tuti nem találkoznék többet a lánnyal, ha nem egyedül jön. Úgy nem lehet személyes dolgokról beszélni, hogy ott van más is, akire nem tartozik. Az időjárás témáról meg tudok beszélni egy jött-ment nyugdíjassal is.
2014. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Te nem igazán akarod ezt a randit, úgyhogy ne menj el rá!


Ha a sráccal találkoznál javasolj egy kávézót, cukrászdát, ahol sokan vannak rajtatok kívül

2014. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akiben nem bízom, azzal biztonságos helyre megyek. kávézni pl.
2014. nov. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ugy gondoltam, hogy ott van a lany ( a b.no) a hatatok mögött 2 méterrel es hallja amit mondunk hanem ugy, hogy mondjuk 20-30 méterrel megy utánatok, ha valami balul sülne el akkor segít
2014. nov. 28. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Menjetek nyilvános helyre, és nem kell sunyizni.
2014. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sunyizástól még jobban felba_sznám magam, ha kiderül. Azzal biztos elásnád magad. Olyan helyre menjetek, amit te is akarsz!
2014. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Magadra erőlteted az egészet. A randizásnak pont az a lényege, hogy mind a ketten(!) jól érezzétek magatokat. Ha nem jön be a hely, akkor nem mész. Forgalmas, zsúfolt helyen legyetek akkor, ha ennyire tartasz a dologtól, de ha tartasz tőle, egyáltalán minek találkozol vele? Húzod az agyát.
2014. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ennyire félsz tőle, akkor minek randizol vele? én csak olyannal randiznék, akiben megbízom, ha nem is 100%-ig, de legalább annyira, hogy tudnám, nem fog megerőszakolni meg ilyesmik. úgy képzelted, hogy a barátnőd majd a bokorba bújik és ha a srác előveszi pl a farkát, akkor előugrik és elkergeti? vagymi?:D
2014. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az a fiú és kiderülne ez az egész megfigyelős dolog, biztos, hogy nem találkoznék veled többet.
2014. nov. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem. Alapból nem mentem vele parkba első randin - meg még 2-3-on sem -, hanem sétáltunk a városban, teázó, kv-zó, ilyesmik.


Na, mikor két hét ismertség után nála aludtam, akkor volt bennem egy nagy adag para (szűz voltam még). De csókon-tapizáson kívül semmi nem történt, levágta, hogy félek és mindig csak addig ment, míg hagytam.


Amúgy nem lenne pofm így megalázni a srácot, és ha srác lennék, ki is vágnám a csajt.

2014. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!