Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Jelenleg hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jelenleg hányan próbálkoznak nálatok? Mindig van legalább egy jelentkező?

Figyelt kérdés

Egy csaj ismerősömmel beszélgettem és mondta, hogy szexre nagyon sokan próbálkoznak nála, de kapcsolatra általában max.1-2 srác van, azok is olyanok, hogy csúnyák és 20valahány évesen sem volt még nőjük, de kitartóan hisznek a csodában.

Amugy átlagon alatti a lány mégis most épp 2 helyes, BMW-es gyerek is nyomul rá, ezért elgondolkoztam, hogy egy fullos csajnál hányan próbálkozhatnak?


2015. szept. 10. 13:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Soha senki nem tette, úgyhogy meg is lepett, amit itt olvastam. Eddig átlagosnak képzltem magam, de ezek után max. csak alulról verhetem az átlagost, ha senkinek nem tetszettem eddig.
2015. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!