Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Jelenleg hányan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Jelenleg hányan próbálkoznak nálatok? Mindig van legalább egy jelentkező?

Figyelt kérdés

Egy csaj ismerősömmel beszélgettem és mondta, hogy szexre nagyon sokan próbálkoznak nála, de kapcsolatra általában max.1-2 srác van, azok is olyanok, hogy csúnyák és 20valahány évesen sem volt még nőjük, de kitartóan hisznek a csodában.

Amugy átlagon alatti a lány mégis most épp 2 helyes, BMW-es gyerek is nyomul rá, ezért elgondolkoztam, hogy egy fullos csajnál hányan próbálkozhatnak?


2015. szept. 10. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi számít egyáltalán próbálkozásnak?:D

Ha csak sejtem, hogy ha nem lennék kapcsolatban, akkor akarna többet, az is annak számít? Vagy csak az, hogy konkrétan nyomul?

Előbbiből van pár, de nem sok. Utóbbiból jelenleg egy sincs.

Mondjuk nem is tartozom a "fullos" kategóriába, nagyon nem.

2015. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom értelmezni a kérdést. Mit jelent az, hogy kapcsolatra próbálkoznak? Nálam ez világéletemben úgy működött, hogy ismerkedtem, esetleg flörtölgettem, vagy adott helyzetben (szórakozóhelyen, utcán) próbált ismerkedni valaki, és akkor abból vagy lett valami, vagy nem. De folyamatosan nem próbálkozott senki, max. a tényleg nagyon szánalmas lúzerek, akik nem ismerik a "nem" szó jelentését...

Aki bejött, azzal összejöttem, aki meg nem jött be, azzal nem. Nem voltak itt hosszadalmas próbálkozások...

2015. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindig van valaki aki fel akar szedni, akkor is amikor kapcsolatban vagyok. A tapasztalat viszont az, hogy amikor egyedülálló leszek, akkor rám repülnek.. Ez pár éve volt nagyon izgalmas. Egyetemre kerültem, közösségi élet, rengeteg jó ismerős akikkel együtt szórakoztam, dolgoztam. Úgy kerültem ide, hogy barátom volt. Nos 2 év után szakítottunk és akikkel előtte volt kapcsolatom egy egy munka, esemény kapcsán, és akikről egy percig nem gondoltam volna, hogy akarnának bármit.. Hát meglepő volt. Szingli lettem és vagy 30-an rám repültek. Tényleg, nem viccelek..


Hozzáteszem, fiús karra járok, a hallgatóknak csak 5%-a lány.


Szóval, ha egyedülálló vagyok épp, akkor sokan próbálkoznak, ha kapcsolatban, akkor csak néhányan. Utóbbi esetben nem közelebbi ismerősökről van szó, mert ők nem is "mernék", inkább egy egy újonnan megismert srác, pasi, akiket nem érdekel, hogy barátom van.

2015. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha az a lány átlag alatti és ennyien próbálkoznak nála, akkor én nem bőven a béka segge alatt lehetek, sőt már mélyen, nagyon nagyon mélyen, mert senkinek nem kellek. Még csak rám sem néznek az emberek.

Most elszomorodtam, megyek a pokrócom alá sírni. :c

2015. szept. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, ha átlagon aluli lány barátodnál ennyien próbálkoznak, akkor most nekem is kicsit megrendült a magamba vetett hitem. Ugyan van barátom, tehát különösebben nem sokra menne senki, aki akarna valamit, de nem is próbálkozik senki. Konrkétan nulla darab ember. Lehet, hogy vannak, akik távolról reménykednek, ezt nem tudhatom, de az ellenkező neműekkel folytatott interakcióim száma a barátomat és a szűk baráti társaságot leszámítva erősen a nullához konvergál, így kétlem.


És én még azt hittem, hogy jól nézek ki... :(

2015. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Hmhmhm. Jelenleg egy. Illetve van egy, aki párhavonta észbe kap, és akkor írogat meg hívogat.

Szerintem a maximum az volt, mikor egy órán belül 6 randimeghívást kaptam. Ahhh, régi szép idők :D

2015. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most ketten próbálkoznak nálam. De ez nincs ám mindig így...!

Van olyan időszak, amikor szinte hónapokig senki sem nyit felém.


Mellesleg a "fullos csaj" alatt mit értesz? Szerintem ez teljesen relatív...

2015. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolom magam fullos csajnak, azt mondanám erős átlag lehetek talán? 4-5 srác általában erősen próbálkozik, egy részük persze csak megdöntene, mert miért is ne, egy próbát megérek nekik. De mindig van 1-2, aki "meg akar szelídíteni" és kapcsolatról álmodozik - annak ellenére, hogy én mindenkivel világosan közlöm, hogy kösz, de nem érdekel a lehetőség. A kapcsolatra jelentkezők viszont tényleg a 25-ön túli szüzek a mamahotelból, akik nem értik, hogy a nem az nemet jelent, és hiába vetik be az amcsi tinifilmekben látott kliséket, nem fog beválni. Persze gondolom ők maximum átlagos csajokra mennek, szóval a fullos lányoknak nincs velük gondja? :D
2015. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nalam minden nap van jelentkezo: o az elettarsam :) Masok nem erdekelnek.
2015. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nulla. Mindig ennyi van. Erősen az átlag alatt lehetek még akkor, hiába javítgatom magam évek óta...
2015. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!